Po vyrovnaném prvním poločase se o výsledku utkání se rozhodlo po hodině hry. Domácím se podařilo dvakrát skórovat během dvou minut, na což Vysočina reagovala pouze snížením.

Góly Jihlavy vstřelili útočníci Arroyo a Klobása. V sestavě se objevily i nové tváře v kádru, sedmnáctiletý Justin Araujo Wilson z Trinidadu a Tobago, levonohý odchovanec Sparty Jaroslav Peřina. "Wilson se jevil v útoku velmi dobře, Peřina podal podal také sympatický výkon," zhodnotil premiéru nováčků trenér Aleš Křeček pro klubový web.

Poslední utkání přípravného období odehraje Vysočina v sobotu s ligovým Jabloncem, do druhé ligy naskočí příští víkend v Chrudimi.

ŽIŽKOV - JIHLAVA 3:2
Góly: 14. Nabijev, 62. Súkenník (PK), 64. Diviš – 30. Arroyo, 77. Klobása. Poločas: 1:1.
Sestava Jihlavy: Lancman (46. Číž) – Svoboda (46. Křišťál), Štefánek (75. Růžička), Vedral, Vlček – Lacko, Červ (46. Tureček) – Smejkal (56. Čáp), Arroyo (46. Mikuš), Žilák (46. Peřina) – Wilson (46. Klobása).