Jedinou branku vstřelili hosté dvacet minut před koncem. Hostující Kocourek dostal hodně prostoru před domácím vápnem. Zpracoval si míč a povedenou střelou přesně k tyči rozhodl utkání.

Zápas moc fotbalové krásy nepobral, ani šancí nebylo příliš k vidění. Ve druhé minutě měli první příležitost hosté. Šimon obral o míč Štefánka, jeho sólo ale zmařil včasným vyběhnutím Číž.

Další vzruch před některou z branek přišel až ve druhé půli. Ve třiapadesátém minutě napálil Smejkal tyč, v následném závaru nepropálili hostující hradbu Arroyo ani Shudeiwa.

Po vedoucí brance hostí se ještě víc bojovalo než hrálo, alespoň bod už ale domácí nevyválčili.

JIHLAVA – VARNSDORF 0:1
Góly: 72. Kocourek. Rozhodčí: Machač – Melichar, Šimáček. ŽK: Lacko, Číž – Kubr, Richter. Poločas: 0:0.
Jihlava: Číž – Křišťál, Štefánek, Vlček, Horák (81. Tureček) – Červ, Lacko – Svoboda (46. Peřina), Shudeiwa (84. Ševčík), Smejkal – Arroyo (78. Araujo-Wilson).
Varnsdorf: Richter – Lehoczki, Kouřil, Zbrožek, Heppner (69. Hasil) – Ondráček – Schön (34. Kubista), Bláha, Kocourek, Rudnytskyy – Šimon (78. Kubr).