Už čtvrtý den polykají náročné dávky zimní přípravy druholigoví fotbalisté FC Vysočina Jihlava. „Poprvé jsme se sešli už minulý pátek, kdy jsme absolvovali funkční a diagnostické testy,“ připomněl pro klubový web trenér FC Vysočina Ondřej Smetana.

Z podzimního kádru chybělo jediné jméno. Krajní záložník či obránce Vojtěch Křišťál by rád změnil dres, proto jedná o přestupu.

Naopak mezi šestadvaceti jmény, které jsou součástí kádru FC Vysočina pro zimní přípravu, je řada talentovaných mladíčků. Za všechny lze zmínit reprezentanta české osmnáctky Filipa Šancla, kterému je přitom teprve sedmnáct let.

Jediné vrásky na čele přidělaly jihlavskému trenérovi některé absence. „Bohužel v úvodu ze zdravotních důvodů absentovali Franěk, Shudeiwa, Irodotos a Piško,“ lehce si postýskl Smetana.

Už zítra čeká na fotbalisty FC Vysočina první přípravný duel. Ten bude mít modelový charakter, od 10 hodin proti sobě nastoupí dvě jedenáctky hráčů zařazených do zimní přípravy. O týden později pak vyzvou Živanice.


Načítám tabulku ...