Do začátku prosince ve volnějším režimu trénovali, poté se rozešli na zimní dovolenou. V pátek se jihlavští fotbalisté poprvé v novém roce opět sešli.

Přípravné zápasy Vysočiny
14. 1. FCV A - FCV B
21. 1. FCV - Živanice
28. 1. FCV - Žižkov
  4. 2. FCV - Slavia B
11. 2. FCV - Rosice
18. 2. FCV - Dukla
25. 2. Vlašim - FCV
(Všechny domácí zápasy hraje Vysočina na stadionu Na Stoupách od 11.00 hodin.)

V Praze absolvovali tradiční funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu. Od pondělí devátého ledna začnou s vlastní přípravou na jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Ta proběhne v domácích podmínkách. Včetně prvních šesti přípravných střetnutí. Výjimkou bude až generálka na start soutěže, kterou Jihlavané absolvují ve Vlašimi.

Zimní odpočinek byl v zákulisí klubu poklidný. „Nic nového pro vás nemám,“ usmál se nad dotazem po novinkách sportovní ředitel FC Vysočina Lukáš Vaculík.

Hlavní barvou dresů FC Vysočina byla vždy žlutá varianta. Hráče jste mohli ale vídat i v modré, šedé nebo bílé verzi, jak ji představuje bývalý záložník klubu Haris Harba. Více v naší fotogalerii.
OBRAZEM. Zavzpomínejte na dresy Vysočiny. Kdy zmizel erb města a měnila se loga?

Průvan se nechystá ani v druholigovém kádru. „Není naším cílem nějak uměle zvyšovat konkurenci v kádru,“ vysvětlil Vaculík. „Máme mladý kádr. Jeho dobudování ještě nějaký čas potrvá a my těm hráčům chceme dát důkladnou šanci. Pouze kdyby přišla nabídka na hráče vyšší kvality, o které bychom byli přesvědčeni, uvažovali bychom o ní.“

Do druholigových bojů vstoupí FC Vysočina v pátek třetího března domácím duelem s Chrudimí.