Autorem jediného hattricku kola byl v krajských soutěžích Pavel Víšek z havlíčkobrodské rezervy. Třetinou zásahů tak přispěl k devítibrankové přestřelce s Tisem.

Nečekaně blízko byli domácí porážce s Ledčích lídři přeboru z Chotěboře. Na gól hostů z 87. minuty ale dokázal Martin Somerauer reagovat vyrovnáním ve čtvrté minutě nastavení.

Fotbalisté Nového Rychnova v Pelhřimově dvakrát vedli, ale také třikrát prohrávali. Konečnou remízu vybojovali až brankou z pokutového kopu v 92. minutě. Pevné nervy při ní prokázal Ondřej Kratochvíl.

Bedřichov se v posledních kolech hodně střelecky trápil, v posledních čtyřech kolech vyšel třikrát naprázdno. Až se na utkání ve Velké Bíteši dobře vyspal Václav Pavlíček, v páté a dvanácté minutě dvěma góly otevřel skóre utkání a přispěl k návratu svého týmu do čela B skupiny 1. A třídy.

Borům se na jaře vůbec nedaří. Také v Náměšti tým prohrával už 2:4. Finiš nováčka byl ale drtivý a dvě minuty před koncem duelu Miroslav Ochrana svým druhým gólem v utkání zachránil pro tým ze Žďárska alespoň bod.

Zaujme vás výkon některého z hráčů v příštím kole? Dejte nám svůj tip na Hvězdu víkendu po jeho odehrání. Své návrhy posílejte na náš redakční email.