Výsledek 3:3 znamená, že hosté z Chotěboře zakončili podzimní část sezony bez prohry, když ze čtrnácti utkání vytěžili deset výher a čtyři remízy.

Přesto Chotěboř B na čele tabulky není, navzdory dvěma porážkám přezimuje nejvýš Přibyslav. „S podzimem jsme samozřejmě spokojení. Jsem na kluky pyšný, co dokázali,“ neskrýval příjemné pocity trenér chotěbořské rezervy Miroslav Ledvinka. Když k týmu po loňském podzimu přišel, byla Chotěboř s patnácti body jedenáctá. Na jaře přidala bodů pětadvacet a skončila sedmá. Teď má bodů třiačtyřicet.

Jednou z ústředních postav sobotního třetiligového derby byl záložník Velkého Meziříčí Pavel Partl (v červeném). První gól svého týmu dal, druhý připravil, ale pak musel po změně stran předčasně pod sprchy.
Po derby zněly rozporuplné pocity. Michal bod bral, Šimáček byl hodně naštvaný

V sobotu v Lučici přidala jeden, ale ještě v 87. minutě vedla a sahala po všech třech. Začátek patřil ovšem domácím, jejich úvodní trefy obstaral v šesté a v šestnácté minutě Lukáš Malínský. „Rychle jsme vedli, ale do přestávky jsme dvougólový náskok prohospodařili,“ vracel se k utkání jednatel Lučice Lukáš Kreuz.

Hosté pochopitelně vnímali dění v první půli odlišně. „Než jsme se probudili, 0:2 jsme prohrávali. Pak jsme se dostali do hry a do přestávky vyrovnali,“ komentoval vývoj skóre Miroslav Ledvinka. Za chotěbořskou rezervu se trefili ve 21. minutě Vojtěch Vepřovský a ve 40. minutě Michal Bělovský.

V 60. minutě pak poslal Vojtěch Vepřovský hosty do vedení, ale v samotném závěru uzavřel gólový účet zápasu lučický Martin Lančarič. „Chotěboř se ukázala jako běhavý tým, na naší hře bylo vidět, že se potýkáme se zraněnými hráči, jsme rádi, že jsme vydřeli alespoň bod,“ poznamenal Lukáš Kreuz. „Soupeři jsme úplně zbytečně darovali roh, Lučice ukázala, že standardky umí,“ doplnil své vidění třetího inkasovaného gólu trenér hostů. Rozhodující moment podle něho nezvládl trenérův syn Patrik Ledvinka, který přišel na hřiště v 84. minutě.

Dres divizních fotbalistů Humpolce (v pruhovaných dresech) stabilně obléká záložník Ondřej Luňáček. O víkendu nastoupil za C tým a pomohl mu k výhře.
Na devatenáctigólové demolici outsidera měl největší podíl Ondřej Luňáček

V samotném závěru se na hřišti ještě červenalo, po vzájemné potyčce museli předčasně do sprch lučický kapitán Martin Lančarič a chotěbořský gólman Jan Gregor. „Byla to úplně zbytečná kaňka za jinak kvalitním utkáním,“ dodal k poslednímu podzimnímu zápasu Miroslav Ledvinka.

Lučice přezimuje s dvaadvaceti body na sedmém místě.


Načítám tabulku ...