Po odehraných osmi kolech 1. A třídy je zatím brodská rezerva na sedmém místě se ziskem třinácti bodů. „My to nehodnotíme z pohledu bodového a postavení v tabulce, ale z pohledu juniorky, která má za úkol produkovat hráče pro áčko,“ potvrdil předseda klubu a prozatimní trenér Pavel Mazánek. „A musím říct, že jsme spokojení. Kluci si to přebrali v hlavách a přistoupili k tomu velmi dobře. Sice na začátku byly nějaké porodní bolesti, ale vysvětlili jsme si to a funguje to,“ dodal.

Tým je velmi mladý, doplněný třemi zkušenými hráči. V úvodních zápasech mu přeci jen chvilku trvalo než se sžil s dospělým fotbalem, ale i přesto v nich dokázal bodovat. „Je to přeci jen obrovský rozdíl mezi mládežnickým a dospělým fotbalem, rychlost, důraz,“ řekl.

Nejhorší výkony předvedla juniorka ve Světlé nad Sázavou a v Kamenici nad Lipou. „Ty se nám vyloženě nepovedly, v nich jsme propadli,“ uznal Pavel Mazánek, který ale viděl pozitivum v duelech s Mírovkou a Novým Rychnovem.

Momentálně se mladíci připravují sami podle vlastního vědomí a svědomí. „Nemáme nic nastavené. Čekáme na to, jak se situace vyvine. Není to samozřejmě ideální. Bavíme se s klukama co a jak, ale nikdo neví, jak to bude,“ dodal havlíčkobrodský předseda.


Načítám tabulku ...