PELHŘIMOV – PŘIBYSLAV 5:0
Jiří Stejskal, trenér Přibyslavi: Zápas jednoznačný podle mě nebyl. Narazili jsme na výborného soupeře. Nám se ale podařil vstup do zápasu, spoléhali jsme na dobrou organizaci hry a obranu. Dařilo se nám napadat jejich rozehrávku a donutit soupeře k chybám. Jenže soupeř si vynutil chyby i u nás a na rozdíl od nás chyby dokázal využít. My jsme si ale šance vytvořili. Nastřelili jsme tyč a další dvě šance jsme nedali. Takže poločasový výsledek 3:0 je pro nás dost krutý. Navíc třetí branku jsme dostali v posledních třetinách před odchodem do kabin. Tak to byla dost sprcha. Do druhého poločasu jsme nastoupili se stejným jako do prvního. A jako první jsme si vytvořili šanci, jenže jsme ji neproměnili a pak se splnilo: nedáš, dostaneš. Tím zápas skončil. Pátou branku dal Pelhřimov až ke konci zápasu. Soupeř do druhé půle vstoupil důrazněji a byl běhavější. Kdybychom měli trochu víc štěstí, tak jsme mohli zápas ještě zdramatizovat. Na druhou stranu nás Pelhřimov přesvědčil o svých kvalitách.

N. VES – LEDEČ N. S. 2:1
František Polák, trenér Ledče n. S.: Už jsem z těch proher o gól deprimovaný. Domácí měli mírně navrch, ale zápas rozhodly dvě neuhlídané standardky. Nechtěli jsme hrát úplně otevřený fotbal, spíše jsme čekali na rychlé brejky. V prvním poločase jsme měli nějaké náznaky, ve druhé půli taky, ale uzemnil nás druhý gól, který padl po zbytečný standardce. Pak jsme měli tlak, podařilo se nám snížit, ale pak už nic, bohužel.

OKŘÍŠKY – CHOTĚBOŘ 3:3
Bronislav Staněk, asistent trenéra Chotěboře: Měli jsme katastrofální vstup do zápasu, což nás trápí dlouhodobě. Ve druhé minutě gól, v osmé soupeř nastřelil břevno a v patnácté jsme likvidovali další gólovku. Pak jsme ale začali přebírat otěže zápasu my a ke konci poločasu jsme hřiště opanovali. Ve druhé půli jsme srovnali a přidali další dvě branky. Jenže pak jsme přestali hrát a dovolili soupeři srovnat. V okleštěné sestavě bychom remízu před zápasem brali, ale nakonec jsme zklamaný. Už proto že se nám podařilo otočit výsledek zápasu, ale nedokázali jsme vedení udržet. Navíc jsme inkasovali v poslední minutě. Takže máme rozporuplný pocity.