KOŠETICE – LEDEČ 1:2

Košetice sehrály s favoritem velice vyrovnané utkání. První sice zahrozili hosté, ale dorostenec Budař si s ošemetnou střelou poradil. Pak střílel nad břevno Starý. Košetice dál hrály velmi aktivně. Do úniku se dostal Zelenka, jenže trefil nohu brankáře Beránka. Ve 36. minutě už domácí jásali, po hezké akci Bartošky obstřelil brankáře Rážek. Do druhé půle vstoupila Ledeč se zvýšenou aktivitou a po závaru ve vápně srovnal Marek. V 69. minutě se nechal zbytečně vyloučit Nepovím, a hosté začali hrát na brejky. Přesto dokázali strhnout vítězství na svou stranu. Tři minuty před koncem chyboval při malé domů stoper Šimák, na míč si počkal Prchal a po blafáku překonal Budaře.

Góly: 36. Rážek – 62. Marek, 87. Prchal. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (69. Nepovím). Diváci: 150. Poločas: 1:0. Košetice: Budař – Suk (89. Kadlec), Hanousek, Šimák, Duba – Bartoška, T. Vejsada – Zajíček, Starý, Zelenka (83. Vlk) – Rážek (79. P. Kubů). Ledeč n. S.: Beránek – F. Gramer, Šíma, Vodička, Karel – J. Gramer, Nepovím, Toula, Chlubna (54. Martinek) – Marek (81. Prchal), Trpišovský (90. Kuja). Nejlepší hráči: Budař – Šíma, J. Gramer.

PŘIBYSLAV – OKŘÍŠKY 3:1

V prvním poločase byla hra vyrovnaná, Okříšky byly po srovnání mírně lepší. Ovšem do vedení šli domácí, když rychlý brejk proměnil Vostál. Jenže o osm minut později srovnal po hrubé chybě Pazderky, kterému vypadl z ruky centrovaný balon, Benda.

O přestávce se ale domácí nahecovali a zvedli svůj výkon. Vytvořili si i několik šancí. Proměnili jednu ze 69. minuty, kdy uvolnil Vostála Krčál a ten zavěsil. Pak podržel hosty Fiala, který nejprve vytáhl střelu Vostála na břevno, po standardce chytil hlavičku Votavovi. Hosté zahrozili Tekalem, který lízl břevno. Přibyslav pak využila brejk, když po faulu na Vostála proměnil Vopršal penaltu.

Góly: 25. a 69. Vostál, 93. Vopršal (PK) – 33. Benda. Rozhodčí: Novák. ŽK: 3:2. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Přibyslav: Pazderka – Vopršal, Vykoukal (81. Bačkovský), Sibera, Pochop (90. Pospíchal) - Votava, Krčál, Prchal, Ondra – Škacha, Vostál. Okříšky: Fiala – Tekal, Němec, Benda, Dočekal – Dubský, Ryšavý, Rampír, Večeřa – Tůma (77. Vostal), Mašek (65. Binka). Nejlepší hráči: Vostál, Vopršal – Fiala.

SPEŘICE – CHOTĚBOŘ 0:3

Utkání začalo opatrně, dvacet minut se soupeři oťukávali. První se osmělili hosté, hlavička Dvořáka měnila skóre. To mělo na zápas zásadní vliv, domácí hodně znervózněli. Chotěboř získala převahu a do přestávky její náskok Dvořák ještě navýšil. Po změně stran sice Speřice přidaly, ale jen snaha nestačila. Na hostující obranu nic nevymyslely. Hosté výsledek hlídali a v 84. minutě znovu udeřili. Hattrick zkompletoval Dvořák.

Góly: 22., 40. a 84. Dvořák. Rozhodčí: Porupka. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 0:2. Speřice: Žáček – Jůzl, Honzárek, Štěpánek, Krejčí – J. Moravec (68. Boček), Jančík, Holenda, Eremiáš (46. Martin Pohan ml.) – Kovář (76. Fukan), Soukup. Chotěboř: Dobrovolný – Jan Hlaváček, Keller, Moravec, Marek Somerauer – Martin Somerauer, Bělovský, Dvořák, Jiří Hlaváček (61. Chlad) – M. Odvářka (84. Ďoubal), Hanousek (71. Nedvěd). Nejlepší hráči: Dvořák, Hanousek, Keller.