MÍROVKA – TŘEŠŤ 1:2

Od začátku se hrál svižný fotbal, domácí byli víc na míči. Nejprve šanci zmařil Rásl, který po centru hlavou těsně minul. Ve 33. minutě se v závaru nejlépe zorientoval Svítil a prostřelil z malého vápna brankáře. Ve 41. Minutě přišla další šance domácích. Po centru Buriana hlavou minul Valášek.

Po změně stran domácí šli tři na jednoho, ale Valášek ztroskotal na brankáři. V 65. minutě přelobovali hosté Berkyho, ale Martínek ho zastoupil na brankové čáře a balon vykopl. O tři minuty se stalo to samé na druhé straně. V 80. minutě přišla sporná penalta a Třešť srovnala. Domácí byli poté rozhození a hosté z brejku dali o dvě minuty později na 2:1.

„Mohli jsme být už zachránění, ale takhle musíme čekat na výsledku ve druhé skupině,“ posteskl si vedoucí Mírovky Karel Heřmánek.

Góly: 33. Svítil – 82. Mareš (PK), 84. Tausch. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 2:0. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Mírovka: Berky – Rásl, Martínek, Netopilík, Mach, Lacina, Valášek, Semelka, Burian (87. Drdla), Dvořák, Svítil.

SVĚTLÁ N. S. – LEŠTINA 2:1

K vidění bylo typické derby s obrovskou diváckou kulisou. Byl to spíše boj než fotbal. Na obou stranách byla vidět snaha. Každý tým chtěl vyhrát. Nasazení a bojovnost se hráčům nedala rozhodně upřít. Do vedení šli domácí, z trestného kopu se k tyči trefil Mišovic. Domácí vyrovnali po pěkné akci, kdy centroval Mbemba a Sobek hlavou mířil přesně.

Po změně stran měli domácí více ze hry, ale soupeř dobře bránil, a tak si na branku museli počkat až do poslední minuty. Pešek obešel ve vápně tři hráče a zavěsil.

Góly: 37. Sobek, 90. Pešek – 11. Mišovic. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 1:3. Diváci: 328. Poločas: 1:1. Světlá n. S.: Novotný – Karel, Rezek, Čermák, J. Valenta (73. Burda), Krajanský (88. Filippi), Křikava (63. Sladkovský), Pohnětal, Pešek, Sobek (79. Muzikář), Mbemba (86. Kozlík). Leština: Březina – Proněk, Kožnar, Forejt, Prchal, Štros, Mišovic, Bránik (88. Švanda), Krajíček (76. Havel), Bárta, Burjetka.

TELČ – H. BROD B 3:1

Góly: 18. Klobas, 54. Nerad, 76. Kudláček – 73. Nedvěd (PK). Rozhodčí: Invald. ŽK: 1:3. Diváci: 97. Poločas: 1:0. H. Brod B: Zelenka – Chalupa (49. Král), Nedvěd, Franc (66. Hloušek), J. Peřina, D. Henek, Pártl, Pazderka, Látera, Halák, Tuhý.

DOBRONÍN – ŠTOKY 5:0

Góly: 25. Smejkal, 32. Svoboda, 36., 58. a 60. T. Sedláček. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 2:3. Diváci: 200. Poločas: 3:0. Štoky: Uhlíř – Miksa, Kunc, M. Dáňa, Jindřich Dáňa, Pernička, Havel (61. Josef Dáňa), A. Dáňa, Šprla (68. Berdianu), Lóži (46. Vaněk), Prokš.