MÍROVKA – KOSTELEC 2:0

Do Mírovky přijelo fotbalové mužstvo. „My jsme chtěli potvrdit body z domácího prostředí a navázat na dobrý výkon v Kamenici,“ řekl na začátek kouč domácích Michal Marek. Jeho svěřenci do utkání vstoupili dobře, dvacet minut hráli dobrý fotbal, i zásluhou Kostelce, ale pak nepochopitelně ustoupili ze hry. Začali nakopávat balony, a zároveň je i ztrácet a hosté byli fotbalovější. Po změně stran ale paradoxně stříleli branky domácí, ale hosté ne. Nejprve se po trestném kopu Bláhy, dostali do souboje oba kapitáni, balon propadl a stoper Rásl propálil za malého vápna balon do sítě. Poté přišel faul na Böhma, kopala se penalta, kterou proměnil Dvořák. „Vážím si tří bodů. Nicméně Kostelec si zaslouží pochvalu za fotbalovost a moji kluci za bojovnost,“ dodal Marek.

Góly: 51. Rásl, 61. Dvořák (PK). Rozhodčí: Fotr. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Mírovka: Pešák – Rásl, Semelka, Martínek, Dvořák – Netopilík, Mach, Bláha, Lacina – Němec (90. Drdla), Böhm (88. Velfl).

H. BROD B – KOŠETICE 0:0

Na hřišti se odehrával technický fotbal, ale od vápna k vápnu. Domácí brankář v prvním poločase, kdy byli lepší hosté, lapil dvě tutovky. Domácí si žádné velké šance nevypracovali. Po změně stran se domácí zlepšili a byli herně lepším celkem. Hosté si i přesto dokázali vytvořit šanci, ale opět narazili na Kandra. Domácí zahrozili v závěru z nákopů do vápna, ale hosté se dokázali ubránit.

Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 0:3. Diváci: 80. H. Brod B: Kandr – Žáček (81. Horn), T. Král (62. P. Karlík), Janovský, Polívka, Chalupa (24. Látera), Pártl, Báča (46. Jirák), D. Henek (46. J. Peřina), Hloušek, Štědrý.

Fotbalisté Chotěboře (ve žlutém), ilustrační foto
Chotěboř předvedla slušný fotbal i pohledné akce

LEŠTINA – ROZSOCHATEC 4:5

Domácí skládali obranu, jak se dalo a to bylo znát. Všechny branky soupeři prakticky zařídili sami. Šli sice do vedení po faulu na Štrose a následné penaltě. Ale pak třemi chybami v obraně darovali obrat na 3:1. Po změně stran domácí zvládli otočit vývoj na svou stranu na 4:3, ale pak přišli další dvě hrubky a soupeř tak zvítězil 5:4. „My jsme měli ještě v prvním poločase nějaké šance. Ve druhém jsme výsledek dokázali otočit na 4:3, a když už se nám to podařilo, tak nemůžeme prohrát,“ pokrčil rameny leštinský kouč David Hospodka.

Góly: 6. (PK) a 76. Mišovic, 60. Štros, 74. Piskač – 16., 41. a 92. J. Bílek, 35. a 83. J. Bílek. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (84. Pleva). Diváci: 150. Poločas: 1:3. Leština: Tichý – Aubrecht (83. Jelínek), Kožnar (63. Krajíček), Forejt, Prchal, Čuřík, Štros, Piskač, Mišovic, Bránik (74. Bárta), Pleva. Rozsochatec: A. Bílek – Málek, Brož, Meloun, Halák, D. Dundáček, Plodík, Horák (89. Šimek), Pelikán (60. Křivohlavý – 79. Hečko), J. Bílek, M. Venc.

HUMPOLEC B – SVĚTLÁ N. S. 1:4

Góly: 55. Fikar – 22. Čermák, 35. Vebr, 81. a 88. Sladkovský. Rozhodčí: Holub. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 0:2. Světlá n. S.: Zelenka – Burda, Karel, Vebr, Krajanský (78. Ranecký), Martínek, Pohnětal, Pešek, Čermák (89. Křivohlavý), Muzikář (56. Sobek), Sladkovský.

TELČ – ŠTOKY 4:0

Góly: 43. Vašina, 53. a 80. Beňo, 89. Smejkal. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 2:4. Diváci: 139. Poločas: 1:0. Štoky: Uhlíř – Miksa, Starý, Vaněk, Pernička, D. Kunc, A. Dáňa (83. Palán), Kohout, Buben (56. J. Dáňa), Žila, Lóži.