LEDEČ N. S. - OKŘÍŠKY 1:2
František Polák, trenér Ledče n. S.: Byl to vyrovnaný zápas. Okříšky hrály zkušeně zezadějc, na rychlé protiútoky a hrozily hlavně ze standardek. Hrály chytře, disciplinovaně a čekali na správnou příležitost. Za bezbrankového stavu měl šanci Němec a za nás Trpišovský. Pak ale šly Okříšky do vedení a poločas asi zaslouženě skončil jejich vedením. Byly trpělivý, hrály dobře a disciplinovaně. Druhá půle byla z naší strany lepší, udělali jsme nějaké změny a tlačili jsme je. Bušili jsme do plných. A podařilo se nám srovnat, ale po naší taktické chybě dal soupeř na 2:1. My jsme pak už ve zbytku zápasy měli jen nedotažení náznaky šancí.

ŠEBKOVICE – CHOTĚBOŘ 1:1
Miroslav Plíšek, trenér Chotěboře: Měli jsme zápas dobře rozehraný, ale nebyli jsme schopní dát další branky, navíc i vzhledem k tomu, že soupeř hrál celý poločas v deseti. My jsme ale nedokázali z našich šancí vytěžit další branky. V poli jsme Šebkovice jednoznačně přehráli, ale věnovali jsme jim strašně moc standardek, protože nám propadávali balony na naši polovinu a řešili jsme to fauly. Byla tak otázka času, kdy se nějaká z nich ujme. Z tohoto pohledu soupeř zaslouženě potrestal.

SAPELI POLNÁ – PŘIBYSLAV 0:0
Jiří Stejskal, trenér Přibyslavi: Zápas byl dost bojovný a aktivní z bou stran. Pro diváka si myslím, že to koukatelný zápas. Od začátku byly šance na obou stranách. Soupeř hrozil hlavně po rychlých brejcích, po kterých měl čtyři gólovky. Náš brankář byl ale dobře postavený a šance pochytal. My jsme měli také čtyři pět vyložených šancí. Druhá půlka zápasu byla také aktivní, dost se to přelévalo. Poslední patnáct minut bylo dost nervozních. Myslím, že remíza po průběhu je zasloužená. Bod beru. Je to bod z venku, ten se vždycky počítá.