DOBRONÍN – H. BROD B 4:2
Dobronínští doma potvrdili roli favorita, i když po půlhodině hry museli dotahovat jednobrankové manko. To překonal Kotrbu hostující Karlík. Ještě před tím byl vyloučen domácí Lukáš Sedláček, který se na lavičce dožadoval zapískání penalty a po urážlivých výrazech uviděl červenou kartu. Brodská rezerva pak přišla o nadějný výsledek během pár minut. Nejdříve vyrovnal Svoboda, aby po chvilce otočil kormidlem Tomáš Sedláček.

Ve druhé části měli domácí šance zápas rozhodnout, ale až po hodině hry jim dodal klid svou druhou trefou Tomáš Sedláček. V závěru pak ještě zvýraznil výhru Horáček, ale poslední slovo si nakonec vzal hostující Suk. Jeho gól ale znamenal jen kosmetickou úpravu výsledku.

Góly: 39. Svoboda, 42. a 60. T. Sedláček, 82. Horáček – 33. Karlík, 89. Suk. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (22. L. Sedláček – hráč ze střídačky). Diváci: 100. Poločas 2:1. H. Brod B: Zelenka – Pártl, Báča, Hloušek (46. Henek), Tuhý (72. Pazderka) – Franc (46. Vídenský), Látera, Pabousek, Peřina – Nedvěd (46. Suk), Karlík.

LEŠTINA – ŠTOKY 4:3
Domácí měli v prvních dvaceti minutách optickou převahu, ale dvě šance Štrosa zůstaly nevyužité. Pak ale přišly hrubé chyby domácích, kteří darovali hostům dvě branky. Nejprve si dal Burjetka vlastňáka. Pak přišla jeho hrubá chyba, kdy se nechal přehlavičkovat a Buben mohl navýšit vedení. Pak přišla bouřka v kabině. Sice hned po dvou minutách Buben využil špatný výkop a brankář domácích si ve finále balon srazil do vlastní branky. Jenže Leština se nevzdala a nováčka zaskočila, když během pěti minut srovnala. Prchal dostal dlouhý balon a namířil si to středem sám k bráně a prostřelil brankáře. Pak Mišovic zpracoval balon položil si brankáře, ale on mu balon vyškrábl. Vyhodil k bekovi a ten našel Piskače na penaltě a zakončil. Poté Mišovic hlavičkoval dlouhý výkop od brankáře do sítě. Vítěznou branku pak parádně trefil bočními nůžkami Forejt.

Góly: 56. Prchal, 60. Piskač, 61. Mišovic, 70. Forejt – 35. Burjetka, 39. a 47. Buben. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 3:2. Diváci: 150. Poločas: 0:2. Leština: Březina – Aubrecht, Proněk, Pajer, Burjetka – Forejt, Prchal, Piskač, Bárta (88. Krajíček) – Jelínek (46. Mišovic), Štros (74. Čáslavský). Štoky: Hanáček – Gleixner, Starý (64. Havel), J. Dáňa (61. Koníř), Kubát – Šprla, A. Dáňa, Bošacký (72. Miksa), Buben – Žila, Lóži.

SVĚTLÁ N. S. – PACOV 2:1
Domácí začali náporem, kdy si vytvořili několik šancí, ale proměnili jen jednu. A to ve 14. minutě, kdy malou domů vystihl Sobek a tváří v tvář gólmanovi poslal míč do sítě. I po vstřelené brance se Světlá tlačila k zakončení, ale své šance neproměnila. Naopak hosté z rychlého protiútoku srovnali.

Po změně stran vystřelil domácím tři body Křikava, který se trefil ze standardní situace za vápnem a poslal balon do šibenice. „Vyhráli jsme zaslouženě, mohli jsme vyhrát i větším rozdílem. Výsledek klidně mohl být 7:3. Bod z domácího prostředí samozřejmě bereme,“ řekl světelský trenér Jan Holík.

Góly: 14. Sobek, 58. Křikava – 22. Vaňo. Rozhodčí: Petrlík. ŽK: 0:0. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Světlá n. S.: Novotný – J. Valenta, Karel, Vaňásek, Pešek (90. Filippi) – D. Valenta (85. Pirožek), Krajanský (46. Burda), Rezek, Pohnětal – Křikava, Sobek (46. Muzikář).

TELČ – MÍROVKA 4:0
Hosté měli za celý zápas jedinou střelu na branku, takže se hrálo jen podle not Telče. Ta byla narozdíl od soupeře směrem dopředu aktivní a nebezpečná, a dočkala se i odměny. Jančo poslal míč za obranu, kam si naběhl Hejda, který bodlem propálil Berkyho. Uklidňující druhý gól slavili domácí po penaltě. Hejda totiž pláchl znovu beků, udělal gólmanovi kličku, ten ho srazil a následný pokutový kop proměnil Beňo.

Druhá půlka byla podobná. Telč byla lepší a přidala další dva góly. Nejdříve Smejkal nahrál pod sebe Hejdovi, a ten střelou na zadní tyčku nedal Berkymu šanci. Zaslouženou výhru Telče pak korunoval po Hejdově nabídce Švec.

Góly: 23. a 59. Hejda, 43. Beňo (PK), 84. Švec. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 0:1. Diváci: 200. Poločas 2:0. Mírovka: Berky – Rásl, Martínek, Dvořák, Semelka – Netopilík (80. Hart), Lacina, Němec, Kaplan – Bláha, Mach (70. Semrád).