SVĚTLÁ N. S. B – BATELOV 0:4

V úvodu zápasu měl vyloženou šanci Křikava, ale z malého vápna síť nerozvlnil, a tak šli do vedení hosté. Světelští stopeři se srazili a Havlíček měl usnadněnou práci. Ještě do poločasu to bylo 0:2. Domácí hráč zahrál rukou, pískalo se, ale Světelští fotbalisté se věnovali diskuzi s rozhodčím, hosté rychle rozehráli a Blaško se z velkého vápna nemýlil. Ve druhém poločase byl Batelov lepší a ke konci zápasu ještě své vedení navýšil. „Všechny branky padly po našich hrubých chybách. Soupeři jsme vítězství usnadnili, ale je pravda, že soupeř byl lepší a fotbalový,“ řekl světelský kouč Martin Vaňkát.

Góly: 4. a 84. Havlíček, 36. Blaško, 89. Čekal. Rozhodčí: Polanecký. ŽK: 3:2. Diváci: 150. Poločas: 0:2. Světlá n. S. B: Vácha – Valenta, Filippi (15. Hradecký), Skalický, Prášek (46. Šmíd), Novák, Pirožek (80. Vaňkát), Dibelka, Křikava, Ranecký (83. Phan cong), Kozlík (88. Bílek).

POHLED – ŽDÍREC N. D. B 2:2

Ždírec byl ze začátku nebezpečnější a hned v první minutě udeřil křižnou střelou Michal Vomela. Ve třinácté minutě zvýšil vedení Zahradník. Domácí chvíli před odchodem do kabin snížili, když Moučkova střela se odrazila k Eisovi a ten se nemýlil. Pohled pak stihl urvat bod, když osm minut před koncem srovnal Drlík.

Góly: 42. Eis, 82. Drlík – 1. M. Vomela, 13. Zahradník. Rozhodčí: Maar. ŽK: 3:3. Diváci: 105. Poločas: 1:2. Pohled: P. Krpálek – M. Krpálek, Eis, L. Hospodka, Šikner (86. Martin Sobotka), Drlík, Klement, Michal Sobotka, Siebenbürger, J. Hospodka, Moučka (73. Rérych). Ždírec n. D. B: Šťáral – Marek (69. Fajt), Kysilko, M. Vomela (76. Němec), Tlustý (87. Běhounek), Zahradník, Ceral, Máša, Bříza, Sýkora, Malínský (76. Navrátil).

CHOTĚBOŘ B – KOŽLÍ 3:0

V prvním poločase se domácí snažili soupeře zatlačit, ale vyložené šance si nevytvořili. Kožlí spíše posílalo dlouhé balony dopředu. Po změně stran začali domácí víc běhat, a už se pak obraz hry změnil. V 52. minutě centroval Martin Odvářka a Tůma uklízel do prázdné brány. Martin Odvářka pak ještě měl několik šancí, které neproměnil. Domácí přidali uklidňující branku až dvě minuty před koncem zápasu. K odraženému míči se dostal právě Martin Odvářka a konečně se dočkal zasloužené branky. V poslední minutě pak po rohu odražený balon poslal do sítě Moravec. Ve druhém poločase byli domácí lepším týmem a vítězství si zasloužili.

Góly: 52. Tůma, 88. M. Odvářka, 90. Moravec. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 3:3. Diváci: 45. Poločas: 0:0. Chotěboř B: Vykoukal – Plíšek, Čapek, V. Janda (77. Čáp), R. Odvářka, Tůma, M. Odvářka, Chlad, Voborník (67. Ledvinka), F. Janda (80. Moravec), Pešek (60. Šárovec). Kožlí: Vadinský – Červenka (78. Procházka), Pešek, Příhoda, Pokorný, Václav Šťastný, K. Makovec, T. Geher, Vít Šťastný, M. Geher, Machala.

LÍPA – TIS 4:2

V první minutě mohli domácí prohrávat, ale soupeř svou gólovku nedal. Pak se hrála patnáct minut spíše oťukávaná. Postupem času si ale Lípa získávala převahu, měla i šest gólových příležitostí, ale dočkala se až z penalty po nastřelené ruce, kterou proměnil Sochor. A tím se nastartovala neuvěřitelná desetiminutovka. O minutu později totiž Radil srovnal. Za další minutu vstřelil šťastný gól Provazník. Havel pak za tři minuty poslal Lípu opět do vedení hlavičkou. Hned po návratu z kabin utekl po straně soupeř, naservíroval balon před bránu Kafkovi a ten uklízel do prázdné brány. Pak byla hra nervózní, ale domácí ji kontrolovali a v poslední minutě přidal čtvrtou branku Sochor, když se prokličkoval vápnem a poslal míč k tyči.

Góly: 36. (PK) a 90. Sochor, 38. Provazník, 41. Havel – 37. Radil, 47. Kafka. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 1:1. Diváci: 149. Poločas: 3:1. Lípa: Vašák – M. Prokš, R. Souček, Morkus, Vácha, Havel (56. J. Prokš), Kříž, Sochor, Provazník, Rosecký, Fejt. Tis: J. Šidlák – R. Blažek, Mareš, L. Blažek, Kafka, Rosecký, Pavlas, Bárta, Radil, Zezulák, P. Šidlák.

LUČICE – A. DŮL 8:2

K vidění byl v Lučici kvalitní zápas, který v pozitivním slova smyslu zastínil výkon Martina Lančariče. Ten se totiž blýskl sedmi brankami v soutěžním utkání, který vyrovnal historický rekord klubu Romana Malinského. Domácí nejprve po jeho třech střelách vedl 3:0, ale hosté dokázali snížit na dostřel. Nejprve se Tichánek trefil krásnou střelou z přímého kopu a následně poslal míč k tyči. Ovšem hned vzápětí odpověděl Dominik Svoboda a zvýšil vedení Lučice na 4:2. Po změně stran se ukázal také lučický brankář Rýdl, který nejlepšímu hráči soupeře, Tichánkovi vytáhl jasný gól ze šibenice. A pak už opět úřadoval Lančarič, když přidal ještě čtyři branky. Domácí stáli proti zdatnému soupeři, ale dokázali splnit do puntíku rady trenéra Michala Gajdoše a jasně zvítězil 8:2. Domácím navíc chyběla pětice hráčů, ale s tím se vyrovnali na jedničku, protože mají vyrovnaný širší kádr.

Góly: 9., 23., 35., 58., 75., 85. a 88. Lančarič, 45. Svoboda – 37. a 44. Tichánek. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 1:4. Diváci: 85. Poločas: 4:2. Lučice: Rýdl – Mazuch (56. Freudenreich), Krupička, Pavlík, Zvolánek, Pech, Císař, Kolář, Doležal, Lančarič, D. Svoboda.

SVRATKA – H. BROD C 4:1

Góly: 46. Bureš, 52. a 83. Kalina, 80. Vítek – 8. Kubát. Rozhodčí: Půlpám. ŽK: 4:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1. H. Brod C: Šejstal – Stojan, Bělák, Desenský, Nechvátal, Kubát (59. Bouda), Udržal (53. Soukup), Slanař, Kuchta, Fišer, Němec.

PACOV – H. BOROVÁ 1:1

Góly: 11. L. Rybčák (PK) – 2. D. Lupták. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Poločas: 1:1. H. Borová: Š. Lupták – D. Lupták, Neubauer, A. Paušíma (67. Zvolánek), Béna (74. Novotný), Němec, Šrámek, Blažek (28. Rakušan), Havlíček, A. Frühbauer (89. Luňáček), Z. Frühbauer.