H. BROD B – PACOV 3:1

V Brodě se hrálo sedmdesát minut na jednu bránu, kdy domácí soupeře jasně převyšovali ve všech směrech. „Kdyby ho kluci trochu nepodcenili, tak jsme mohli vyhrát i vyšším rozdílem,“ uznal brodský kouč František Souček. „Hosté se snažili, ale na naše mladé kluky neměli,“ dodal. Domácí šli do vedení ve 20. minutě, kdy po rychle kličce asi dvacet metrů před bránou soupeře napřáhl Polcar a trefil se do vinglu. Parádní gól. Do poločasu přidal druhý gól Tuhý, který po kombinaci dostal balon před brankáře, který vyběhl a Tuhý ho stačil přelobovat. Po hodině hry se trefil Nedvěd, kdy po pár narážečkách se k němu dostal balon a neměl problém trefit prázdnou bránu. Domácí se pak už trochu oslabila pozornost a hosté z brejku kosmeticky upravili na konečných 3:1.

Góly: 26. Polcar, 42. Tuhý, 60. Nedvěd – 78. Ševčík. Rozhodčí: Burian. ŽK: 4:2. Diváci: 30. Poločas: 2:0. H. Brod B: Zelenka – Nedvěd, Franc, Polcar, Bartok (75. Chalupa), D. Henek, Kubát (62. Král), Látera, Halák, Tuhý, Hloušek (79. Peca).

MÍROVKA – DOBRONÍN 2:7

Prvních třicet minut byl zápas vcelku vyrovnaný. Kdy šanci měli domácí, kdy jim soupeř vykopl balon z prázdné branky a na druhé straně se zase blýskl Pešák. Ale po půl hodině hry začali mít víc ze hry hosté a ve 33. minutě šli do vedení, kdy penaltu po jasném faulu proměnil s přehledem Zamazal. O tři minuty později se lépe zorientoval před domácí brankou Smejkal a zvýšil na rozdíl dvou branek. Pak Semelka se parádně trefil z trestňáku a snížil. Jenže hned po rozehrání na půlce šel Dobronín do protiútoku a Horáček opět vrátil svému týmu dvoubrankové vedení.

Ve druhé půli hosté Mírovku přehrávali a byli lepší. „Ukázali, že jsou to zkušení fotbalisté a odskočili na 1:6. Já jsem pak už myslel, že my upravíme na konečných 6:2, ale opět se opakovala situace z prvního poločasu. Hned po rozehrání jsme opět inkasovali. Pro soupeře to byla jasná a zasloužená výhra,“ uznal vedoucím domácího týmu Karel Heřmánek.

Góly: 45. Semelka, 88. Valášek – 33. Zamazal, 36. a 49. Smejkal, 45. a 66. Horáček, 58. Svoboda, 89. Laňka. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 0:0. Diváci: 85. Poločas: 1:3. Mírovka: Pešák – Rásl, Martínek, Netopilík, Lacina, Mach, Semelka, Bláha, Valášek, Němec (80. Provazník), Burian.

HUMPOLEC B – ŠTOKY 4:0

Góly: 17. a 64. Maršík, 60. Bláha, 73. Kubíček. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Štoky: T. Kubát – Miksa, Štarý, Jindřich Dáňa (76. J. Kubát), Pernička, Havel, Buben, Šprla (71. Vaněk), Holík (61. Josef Dáňa), Lóži, Prokš (89. Kunc).

BEDŘICHOV – SVĚTLÁ N. S. 3:3

Góly: 57. Novák, 89. a 90. (PK) Lacina – 42. a 72. Sobek, 56. Pohnětal. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Světlá n. S.: Novotný – Karel, Rezek, J. Valenta (46. Kozlík), Krajanský, Burda, Křikava, Pohnětal, Pešek, Sobek (78. Skalický), Čermák.

TELČ – LEŠTINA 1:2

Góly: 18. Beňo – 37. Čuřík, 55. Forejt. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 0:1. Diváci: 113. Poločas: 1:1. Leština: Březina – Čáslavský, Kožnar (89. Krajíček), Forejt, Prchal, Čuřík, Štros, Mišovic (90. Aubrecht), Bránik, Bárta, Burjetka.