MÍROVKA – HUMPOLEC B 5:2

Domácí šli do vedení ve 14. minutě, kdy balon propadl za obranu, kde číhal Němec a šel na brankáře, kterému udělal kličku a mířil do prázdné branky. Hostům se podařilo srovnat po rohovém kopu, kdy hlavou mířil do brány Prchal. Hosté byli nebezpeční z rohů a ze standardních situací. Ve 32. minutě šli hosté do deseti a domácí to paradoxně uspokojilo. Humpolec tak potrestal hrubou chybu obranné dvojice a brankáře. Dávali si na vápně přednost a toho využil Maršík.

V poločase proběhl ze strany trenéra menší vítr a zabralo to. Chvíli po návratu z kabin přišel důležitý vyrovnávací gól. Po trestňáku se hlavou napříč celé brány trefil Martínek. Po po pasu Semelky a vrácení Laciny poslal hlavou svůj tým do vedení Burian. Na 4:2 dal z trestného kopu Semelka a na 5:2 stejný hráč dal z velmi nezvyklé pozice. Semelka z otočky v těžké pozici na půlce hřiště napálil balon a ten skončil v síti. Hráč v brance na něj už nedosáhl.

„Musím kluky pochválit za druhý poločas. Začali úplně jinak makat, držet balon a hrát trpělivě. Říkal jsem jim, že góly přijdou. Humpolec, i když byl v deseti, tak chtěl hrát fotbal,“ řekl kouč Mírovka Michal Marek.

Góly: 14. Němec, 49. Martínek, 57. Burian, 74. a 80. Semelka – 27. Prchal, 45. Maršík. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (32. Michut). Diváci: 80. Poločas: 1:2. Mírovka: Berky – Dvořák, Martínek, Semrád, Lacina, Netopilík (88. Provazník), Semelka, Němec, Svítil, Burian (80. Velfl), Bláha.

Ilustrační foto.
Brodské derby nemělo vítěze

H. BROD B – LEŠTINA2:0

Prvních patnáct dvacet minut se hrála spíše oťukávaná, ale pak domácí převzali iniciativu, ale v prvním poločase zahodili šance Nedvěd a Janovský, a do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Druhý poločas už měli průběh zápasu jasně ve svých rukách domácí a zaslouženě šli do vedení na malém vápně se z otočky trefil Tuhý. Hosté nakopávali balony na Štrose, ale toho domácí zvládli pohlídat. Pět minut před koncem Brod své vítězství pojistil, když Nedvěd proměnil rychlý brejk.

Góly: 60. Tuhý, 85. Nedvěd. Rozhodčí: Holub. ŽK: 0:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. H. Brod B: Kandr – Nápravník, T. Král (64. Hascear), Janovský, Nedvěd, J. Peřina, Jirák, Pártl, Báča, Tuhý, Horn (88. Čapek). Leština: Březina – Proněk, Jelínek (75. Bárta), Forejt, Prchal, Čuřík, Štros, Piskač, Mišovic, Bránik (55. Kožnar), Burjetka (65. Krajíček).

Ilustrační foto
Slovan zaskočil Velkou Bíteš a odvezl si všechny body

KOSTELEC – ŠTOKY 3:6

Góly: 4. Kočí, 6. Zadražil, 53. Fejt – 18., 20. a 93. Žila, 28. a 91. A. Dáňa, 32. Buben. Rozhodčí: Petrlík. ŽK: 3:7. Diváci: 80. Poločas: 2:4. Štoky: Uhlíř – Buben, A. Dáňa, J. Dáňa, Kohout, Lóži, Miksa, Žila, T. Kubát, Palán (16. J. Kubát), Kubík.

KOŠETICE – SVĚTLÁ N. S. 4:0

Góly: 40. Kubů, 50. a 63. Štyx, 71. Větrovský. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 0:0. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Světlá n. S.: Kozlík – Filippi, Krajanský, Pohnětal, Pešek, Sobek (80. Lacina), Stránský, Čermák, Martínek, Ranecký (55. Prášek), Burda.

TŘEŠŤ – ROZSOCHATEC 3:1

Góly: 18. a 74. Herkner, 87. Tausch – 53. Pelikán. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Rozsochatec: A. Bílek – Málek, Horák, Brož, Meloun (79. Dočkal), Šimek, Plodík, Křivohlavý, J. Bílek, Pelikán, M. Venc.