H. BROD B – TELČ 5:0

Od první minuty bylo jasné, kdo je favorit. Domácí fotbalisté přistoupili k utkání zodpovědně a precizní, nátlakovou hrou soupeře přehráli. Skóre otevřel po rohovém kopu Cakl, který mířil přesně z malého vápna. Poté během osmnácti minut třikrát skóroval Tuhý. Všechny tři jeho branky padly po dorážkách. Na 5:0 domácí zvýšili po špatně odkopnutém míči hostů. Na vápně ho zachytil Suk a vyprodukoval nechytatelnou střelou k tyči. „Hosté pak měli za rozhodnutého stavu ještě tři střely, kdy jednou nastřelili břevno a jednou tyčku,“ přiblížil domácí kouč František Souček.

Góly: 23. Cakl, 60. 64. a 78. Tuhý, 84. Suk. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0. H. Brod B: Kubát – Nedvěd, Franc, Němec (56. Suk), Ondráček (67. T. Karlík), D. Henek, Pártl, Cakl (78. P. Karlík), Halák, Tuhý, Peřina.

LEŠTINA – SVĚTLÁ N. S. 1:0

K vidění bylo typické derby. Domácí ale byli po většinu času více na balonu, ale neproměnili své šance. Prvních deset minut bylo vlažných. Pak ale přišel faul na Štrose po Forejtovu dlouhém autu a pískala se penalta, kterou s přehledem proměnil Mišovic. Poté byli domácí lepší na balonu a dokonce Štros trefil z přímáku břevno. Po něm i Piskač zahrozil po rohu. Dostal se k odraženému balonu, ale měl ho na levou nohu a mířil mimo branku. Minutu před koncem poločasu měli velkou šanci hosté, kdy se po rohovém kopu vytlačil míč brankář na tyčku, od ní se odrazil zpět do hřiště, ale domácí obrana byla pozorná a dokázala ho odkopnout pryč.

„Druhý poločas byl infarktový. Měli jsme několik tutovek, ale Jelínek, Bránik, Štros a ani Krajíček je nedali,“ prozradil domácí kouč David Hospodka.


Góly: 17. Mišovic (PK). Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 5:2. Diváci: 180. Poločas: 1:0. Leština: Březina – Aubrecht, Proněk, Jelínek (74. Krajíček), Forejt, Prchal, Štros (90. Švanda), Piskač, Mišovic, Bárta (60. Bránik), Burjetka. Světlá n. S.: Novotný – D. Valenta, Karel, J. Valenta (51. Sobek), Krajanský, Burda, Křikava, Pohnětal, Pešek, Stránský, Sladkovský (55. Vaňásek).

ŠTOKY – DOBRONÍN 5:2

Zápas se odehrál na velmi těžkém promáčeném terénu, ale domácí si s tím dokázali poradit a už po jedenácti minutách vedli 3:0. Nejprve šel centr do vápna, Buben šel do souboje a placírkou zamířil do sítě. V 5. minutě se po odraženém balonu dostal ke střele Havel a mířil přesně. Na 3:0 zvyšoval Buben. A od té doby byli domácí na koni. A přidal čtvrtou branku, po pěkné akci Žily se před Jindřichem Dáňou objevila prázdná branka. Jenže pak domácí trochu polevili a převzali otěže zápasu a povedlo se jim snížit Tomášem Sedláčkem.

Po změně stran se hosté nevzdali, snažili se to zvrátit. I přesto, že se Štokům povedli dát pátou branku. Havel se totiž trefil přímo z rohu. Dobronínu se podařilo pouze snížit na 5:2, svou druhou branku dal Tomáš Sedláček.

Góly: 3. a 11. Buben, 5. a 53. Havel, 22. J. Dáňa – 30. a 63. T. Sedláček. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 3:3. Diváci: 6:0. Poločas: 4:1. Štoky: Hanáček – Miksa, Starý, Gleixner, Havel (78. Holík), A. Dáňa (61. Prokš), Šprla, Bošacký (15. J. Dáňa), Buben, Žila (90. M. Dáňa), Lóži.

TŘEŠŤ – MÍROVKA 1:0

Góly: 28. Tausch. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 1:7. Diváci: 85. Poločas: 1:0. Mírovka: Berky – Rásl, Martínek, Dvořák, Z. Semrád, Netopilík, Lacina, Němec, Mach, Bláha, Freudenreich (75. M. Semrád).

Fotbalisté Habrů i zopakovali vítězství. O víkendu zaskočili silný Antonínův Důl.
Habry překvapily Antonínův Důl