NOVÁ VES – LEDEČ N. S. 1:2

Souboj pátého celku tabulky s prvním nabídl solidní podívanou, k níž rovnoměrně přispěly oba mančafty. V první půli měli větší šance domácí, ale jednou zazvonila za Bezděkem tyčka a Ondřej Starý v úniku míč do sítě neprotlačil. Nová Ves se radovala až ve 49. minutě, načechraný roh od Nečase poslal hlavou do sítě Havlík – 1:0. Lídr přeboru však ukázal svoji sílu a během šesti minut skóre otočil. V 56. minutě se tvrdou ranou ze střední vzdálenosti prosadil Toula, krátce po hodině hry pak zaváhání domácí obrany využil Trpišovský – 1:2. Nová Ves v závěru tlačila, ale další branku už stovka diváků neviděla.

Góly: 49. Havlík – 56. Toula, 62. Trpišovský. Rozhodčí: Petrlík. ŽK: 2:6. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Nová Ves: Fuksa – Josef Šandera (9. Krejčí), Havlík, P. Šandera, Kuchta – M. Novotný (66. V. Novotný), F. Nečas, Žák, Blažíček (75. Komínek) – J. Starý, O. Starý. Ledeč n. S.: Bezděk – Koubský, F. Gramer, Šíma, Nepovím, Karel, J. Gramer (68. Prchal), Vodička, Marek (87. Voplakal), Trpišovský (90. Vladyka), Toula. Nejlepší hráči: F. Nečas – Bezděk, Trpišovský.

PŘIBYSLAV – HFK TŘEBÍČ 2:1

Třebíč byla v prvním poločase aktivnější, domácí byli hodně pasivní, ztráceli balony. A tak šli hosté zaslouženě do vedení, když se trefil Kostelecký. Pak Pazderka vyprodukoval penaltu, ale hned ji napravil, když ji dokázal zlikvidovat. Poté mohli hosté jít do dvoubrankového vedení, ale po střele Floriána úřadoval Pazderka a poradil si i s dorážkou.

Ve druhé půli se převaha otočila. Domácí byli lepším týmem. V 67. minutě přišlo vyrovnání, když Krčál našel centrovaným balonem Vostála. Následně hosté přestali hrát a Přibyslav tak mohla jít do vedení. Po rohovém kopu se prosadil Votava.

Góly: 67. Vostál, 90. Votava – 21. Kostelecký. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 2:1. Diváci: 135. Poločas: 0:1. Přibyslav: Pazderka – Ondra (46. Vykoukal), Vopršal, Prchal, Pochop – Škacha, Krčál, Votava, Sibera – Bačkovský, Vostál. HFK Třebíč: Duba – Brabenec, Ducha, Maleta (74. V. Bence), Lorenc – Renát, R. Bence (88. Durda), Kostelecký, Florián, Karásek, Benáček. Nejlepší hráči: Pazderka, Škacha – Maleta.

SAPELI POLNÁ – CHOTĚBOŘ 2:1

Hned v úvodní minutě se hostům povedla ofenzivní akce a Hajný se musel vyznamenat. Na druhé straně se málem dostal do zakončení Padrnos, ale dobíhající obránce mu jasný gól sebral. Rušno pak bylo před domácí svatyní. Jedovatý pokus hostů skončil na tyči. Sapeláci kontrovali centrem Částky a zakončením Dvořáčka, který také neuspěl. V 28. minutě zachránil domácí znovu Hajný. Skóre se tak pohnulo až po rohovém kopu Polné. Dvořáček vrátil odražený míč před branku, a tam byl připravený Benáček.

Po změně stran mohl zvýšit Padrnos, ale Dobrovolný byl připravený. Chotěboř si pak také pomohla rohovým kopem. Marek Somerauer tečoval střelu zpoza šestnáctky mimo dosah Hajného – 1:1. Za chvíli ale domácí znovu vedli. Dvořáček pláchl po pravé straně, byl ve vápně sražen a Adamec penaltou nepohrdl. V závěru se hosté snažili dlouhými balony o vyrovnání, ale polenská defenziva odolala.

Góly: 35. Benáček, 69. Adamec (PK) – 64. Marek Somerauer. Rozhodčí: Straka. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas 1:0. Sapeli Polná: Hajný – P. Barák, Tržil, Benáček, Flekal – Dvořáček, Doucha, Adamec (73. Mezera), Bambula (90. Boháček) – Částka (86. L. Barák), Padrnos (79. Brabec). Chotěboř: Dobrovolný – Plíšek (30. Hanousek), Keller, Jan Hlaváček, Janda - Jiří Hlaváček (78. Moravec), Martin Somerauer, Chlad, Marek Somerauer, Voborník – Odvářka (59. Nedvěd). Nejlepší hráči: Benáček, Tržil – Jan Hlaváček.

Havlíčkův Brod opět doplatil na slabou produktivitu.