„Daří se nám, atmosféra v kabině je velmi dobrá. Naším cílem je podzim dobře zakončit a ve zbylých dvou zápasech získat šest bodů,“ hýří optimismem Pavel Regásek.

Na soupeře ale spatra nepohlíží, kvality Nové Vsi respektuje. „Soupeř není druhý v tabulce náhodou. Má patřičné fotbalové kvality, musíme se připravit na to, že nás nečeká jednoduchý zápas,“ připomíná.

Další bodová loupež?

Nová Ves se na druhou příčku propracovala v minulém kole, když doma doslova zválcovala do té doby ve skvělé formě hrající Třebíč. Nejen výsledek 4:0 ale kouče Radka Šikolu potěšil. „Musím ocenit výkon všech jedenácti hráčů, přistoupili k tomu naprosto zodpovědně. Třebíč jsme k ničemu nepustili, sami jsme mohli přidat i další branky,“ pochvaloval si.

Po rezervě Slovácka přivítají novoměstští fotbalisté na svém hřišti další tým z této vinařské oblasti, v sobotu dorazí Uherský Brod.
Fotbalisté Nového Města vyzvou Uherský Brod, Velké Meziříčí jde na nováčka

S jídlem roste chuť a tým ze Žďárska sní o další bodové loupeži. „Kůži neprodáme lacino, chceme i v Pelhřimově bodovat. Pokud napodobíme výkon, který jsme podali proti Třebíči, rozhodně nejsme bez šance,“ je přesvědčený Šikola, který připomíná, že jeho tým není pod tlakem.

„V Pelhřimově se nám tradičně příliš nedaří, ale k utkání rozhodně pojedeme s čistou hlavou. Domácí jsou favoritem celé soutěže a hlavním aspirantem postupu do divize, kdežto my můžeme jen získat,“ zdůraznil.

Místo vlka Benda

Pelhřimov v minulém kole zvládl za tři body hodně emotivní zápas ve Speřicíchi bez opory Bendy. Ten by tentokrát v sestavě chybět neměl, ale utkání se naopak nebude týkat dalšího ofenzivního záložníka Vlka.

„Je to pozůstatek derby ve Speřicích. Má poraněný klíček v rameni, pro něj už podzim skončil. Na kontrolu k lékaři jde až v polovině listopadu,“ odtajnil informace o situaci jediného maroda v týmu Pavel Regásek.

Menu 13. kola KP

SOBOTA: HFK Třebíč – Sapeli Polná (Stehlík), Bedřichov – Speřice (Voneš), Okříšky – Ledeč n. S. (Pavlas), Chotěboř – Náměšť n. O.-Vícenice (Porupka).

NEDĚLE: Velké Meziříčí B – Přibyslav (14.00, Petrlík), Šebkovice – Žirovnice (Terber), Pelhřimov – Nová Ves (Fotr). Zápasy začínají ve 14.30.