LEŠTINA – TELČ 2:0

Domácí chtěli potvrdit tři body z Humpolce a doma chtěli vyhrát. Po celý zápas byli lepším týmem, ale výhra se nakonec nerodila jednoduše. Soupeř hrál zezadu a domácí museli být trpěliví. Na začátku zápasu měl šanci Piskač, ale jeho střelu zablokovali domácí obránci. Do poločasu ještě zahodili své šance Mišovic, Štros a Piskač. Po hodině hry už se mohli dočkat domácí první branky. Dlouhý aut získal na půlce Prchal, potáhl balon po straně a poslal centr na Štrose. Ten obehrál dva hráče, posunul na Piskače a ten měl před sebou odkrytou bránu a poslal balon do protipohybu brankáře. Hosté hráli na Štrose důrazně, a po faul na něj Mišovic proměnil penaltu.

Góly: 60. Piskač, 68. Mišovic (PK). Rozhodčí: Burian. ŽK: 0:1. ČK: 1:1 (64. Bárta – 64. Hejl). Diváci: 100. Poločas: 0:0. Leština: Březina – Proněk, Forejt, Prchal, Burjetka, Aubrecht (74. Jelínek) – Čuřík (85. Krajíček), Piskač, Bárta – Štros (82. Bránik), Mišovic (89. Švanda).

ŠTOKY – HUMPOLEC B 4:1

Zápasy Štoků s rezervou Humpolce bývají vyhrocené, ale tentokrát ho rozhodčí zvládl udržet v poklidu. První půl hodina byla spíše oťukávanou. Pak ale šli domácí do vedení, kdy po krásné přihrávce Kubáta proměnil v branku polosamostatný nájezd Žila. V poslední minutě zahrávali domácí trestný kop, který proletěl vápnem a Buben hlavou přehodil gólmana. Po změně stran nádherný gól Aleš Dáňa, který se opřel do balonu ze třiceti metrů a dal na 3:1. Humpolec pak snížil ale domácím ještě pomohl Fikar navýšit vedení na 4:1 humpolecký Fikar.

Góly: 33: Žila, 45. Buben, 53. A. Dáňa, 65. Fikar (vlastní) – 63. Kubíček. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 1:3. Diváci: 90. Poločas: 2:0. Štoky: Hanáček – Miksa, Starý, J. Dáňa, Kubát, Havel (54. Holík), A. Dáňa, Šprla, Buben (89. M. Dáňa), Žila (84. Kunc), Lóži (76. Bošacký).

SVĚTLÁ N. S. - BEDŘICHOV 2:3

K pouťovému utkání přijel do Světlé vedoucí tým tabulky. Do vedení šel Bedřichov, když se prosadil Göth a hned o čtyři minuty později už to bylo o dvě branky, kdy si Valenta nešťastně srazil míč do vlastní sítě. Sobkovi se sice vzápětí podařilo snížit, ale soupeř hájil i ve druhém poločase těsný náskok zuby nehty. A v 55. minutě navýšil na 3:1 Novák, když se jeho střela otřela o tyčku a zapadla do brány. Pešek sice snížil, ale víc domácí už nestihli. „Proti nám nastoupil první tým tabulky. Rozhodlo to, že v domácím prostředí jsme třikrát inkasovali. Mrzí nás to, protože jsme na body měli,“ řekl světelský kouč Jan Holík.

Góly: 30. Sobek, 71. Pešek – 22. Göth, 26. Valenta (vlastní), 55. Novák. Rozhodčí: Burza. ŽK: 4:2. Diváci: 250. Poločas: 1:2. Světlá n. S.: Novotný – Křikava, Pohnětal, Pešek, Štránský, Burda, Karel, Sobek, Dibelka (46. Rezek), Krajanský, J. Valenta.

PACOV – H. BROD B 1:1

Góly: 65. Přibyl – 22. Nedvěd. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 1:0. Diváci: 200. Poločas: 0:1. H. Brod B: Zelenka – Molák, Nedvěd, Karlík, Suk, L. Peřina, D. Henek, Cakl (76. Chalupa), Látera, Halák (54. Ondráček), Pabousek.

DOBRONÍN – MÍROVKA 1:1

Góly: 9. Svoboda – 28. Lacina. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (84. Semrád). Diváci: 150. Poločas: 1:1. Mírovka: Berky – Rásl, Martínek, Netopilík, Lacina, Z. Semrád, Němec (41. M. Semárd), Dvořák, Bláha, Mach (90. Semelka), Freudenreich.