TŘEBÍČ – PŘIBYSLAV

PÁ 17.00, r. Porupka

Vladimír Hekerle, trenér Třebíče: Pár kluků z Přibyslavi znám díky fúzi s Polnou, ale jinak o jejich hře moc nevím. My určitě budeme chtít potvrdit tři body z venku, ale budeme se muset hodně zlepšit, jinak to bude hodně složité. Musíme se od začátku na ten zápas nachystat, jít do toho od první minuty, pak se uvidí, na co budeme mít.

František Polák, trenér Přibyslavi: Soupeř znovu omladil, ale určitě budou mít kvalitní tým. Sestavu budu lepit, jak se dá, hrát se však nechá s každým. Mají rychlý přechod dopředu, tam mají určitě kvalitu. Myslím, že do útoku jsou lepší, ale že budou zranitelnější v defenzivě.

Předpokládané absence – Třebíč: nikdo. Přibyslav: Prchal (zranění), Pochop (dovolená), Bačkovský.

BYSTŘICE – PELHŘIMOV
SO 16.30, r. Pojezný
Oldřich Veselý, trenér Bystřice: Očekávám velice těžký zápas, na který se však těšíme, hráči jsou zdravě nažhavení. Pelhřimov v létě kvalitně posílil, proto by to mohl být solidní zápas, v němž bychom chtěli potvrdit zisk tří bodů z prvního utkání v Polné.

Pavel Regásek, trenér Pelhřimova: Čeká nás velice kvalitní soupeř, který je proti nám ve výhodě v tom, že je delší dobu pohromadě, je sehraný. Dohrávka na závěr minulého ročníku nám to jen potvrdila. Bystřice má kvalitu ve středu pole, zkušenosti se promítají do finální fáze. I když jsme tehdy v poli sehráli vyrovnanou partii, právě rozvaha a pohotovost při zakončování rozhodly ve prospěch soupeře. Náš tým se od té doby změnil. Věřím, že získal na kvalitě, takže do Bystřice jedeme s cílem pokusit se udělat dobrý výsledek.

Předpokládané absence – Bystřice: Vařejka (trest). Pelhřimov: Vejsada, V. Poul (oba zranění), Holický (pracovní povinnosti).

OKŘÍŠKY – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE
Sobota 16.30, r. Krondráf
Gustav Cabúk, trenér Okříšek: Je to nováček, takže já tu partu vůbec neznám, ale protože vyhráli a u nás nebudou mít co ztratit, čekám, že to bude těžké. Musíme hrát zodpovědně v obrně, a doufám, že budeme dávat góly. Doma chceme vyhrát, ale s nováčky to není lehké, bojují nadšeně, a co jsem slyšel, tak do toho v prvním utkání dali i kvalitu.

Petr Kylíšek, trenér Náměště-Vícenic: Oba týmy mají tři body a my tam můžeme jet s čistou hlavou. I bod by byl dobrý, s tím bych byl spokojený. Okříšky mají bojovný a rychlý mančaft, ale my jsme dopředu velmi silní a já se nebojím toho, že bychom si šance nevytvořili. Uvidíme, jak budeme v koncovce klidní.

Předpokládané absence – Okříšky: Radek Tůma (práce), Náměšť-Vícenice: nikdo.

CHOTĚBOŘ – SAPELI POLNÁ
SO 16.30, r. Rygl
Josef Soural, trenér Chotěboře: Bude to složitější, protože u soupeře došlo k velkým obměnám. Sám jsem na to zvědavý, nevím, jestli si to už sedlo. Každopádně očekávám těžký zápas jako vždycky, je to mužstvo, které, patří na vršek tabulky. Jsou bojovný, nechtějí prodat kůži zadarmo. Jednoduchý zápas to rozhodně nebude. Doufám, že k tomu přistoupíme zodpovědně. Jak na tom jsme, se uvidí, až po tomto zápase. Přeci jen nás ten první zápas dostatečně neprověřil.

Jiří Babínek, trenér Sapeli Polná: Chotěboř se rozletěla ve velkém stylu, tak by jí to chtělo trochu zkrotit. Zkusíme odvézt poctivý výkon, uděláme nějaké změny v sestavě, otázkou je, jak budou vypadat Adamec s Flekalem, kteří jsou po Bystřici pokopaní. Po porážce nejsme nijak deprimovaní. My teď sbíráme zkušenosti, pilujeme posty, snažíme se odstraňovat chyby. Myslím, že ten podzim bude takový rozjezdový.

Absence – Chotěboř: Martin Odvářka, Bělovský, Dobrovolný (dovolená). Sapeli Polná: Mašek (zranění), Částka (osobní důvody), Flekal a Adamec? (zranění).

SPEŘICE - V. MEZIŘÍČÍ B
NE 16.30, r. Fotr
Jiří Holenda, trenér Speřic: Na zápas se těším. S Velkým Meziříčím jsme hráli dvakrát, v obou případech se soupeř snažil o kombinační fotbal. To nám vyhovuje, proto doufám, že by mohl být k vidění pěkný zápas, ve kterém si diváci přijdou na své. Soupeře ale nechci řešit, my se musíme soustředit sami na sebe. Pokud chceme uspět, musíme předvést mnohem lepší výkon než v Pelhřimově.

Petr Munduch, trenér V. Meziříčí B: Čeká nás jeden z nejtěžších soupeřů v soutěži, mladý a běhavý tým, který se bude určitě opět pohybovat ve vrchních patrech tabulky. Nechceme dostat brzký gól, musíme hrát aktivně a dobře bránit. Pro náš mladý tým to bude hodně obtížná zkouška.

Předpokládané absence - Speřice: Kovář, Honzárek, Soukup (všichni zranění). V. Meziříčí B: Simandl (dlouhodobé zranění).

LEDEČ N. S. - NOVÁ VES
NE 16.30, r. Novák
Zdeněk Jungvirt, trenér Ledče: Nová Ves pro nás trochu tradiční soupeř. Její hráči jsou velmi silní v osobních soubojích, houževnatý tým, který hraje do poslední minuty. Abychom uspěli, tak musíme hrát stejně.

Radek Šikola, trenér Nové Vsi: Jedeme na půdu výborného soupeře, navíc po nezdařeném prvním zápase na domácím hřišti. Budeme se snažit podat co nejlepší výkon, rádi bychom si odvezli domů nějaký ten bodík.
Předpokládané absence: žádné.

ŽIROVNICE – KOŠETICE
NE 16.30, r. Hanzl
Miroslav Zeman, trenér Žirovnice: Košetice pro mě nejsou tak úplně neznámým soupeřem, potkali jsme se před časem v přípravě. Zjistil jsem si i některé informace. I když před týdnem prohrály doma, nebudou lehkým soupeřem. Dokázali se v přeboru zachránit, do týmu přišli mladí hráči z Pelhřimova. Přesto věřím, že jsme si nováčkovskou daň vybrali před týdnem a že nyní uspějeme.
Josef Krtek, trenér Košetic: Už teď vím, že se budeme muset obejít bez několika hráčů, což je při našem úzkém kádru problém. Navíc nás čeká přechod na hřiště větších rozměrů. Žirovnice je nováček, čeká ji první zápas doma, určitě bude nabuzená. My chceme bodovat, ale uvidíme, co nám soupeř dovolí.

Předpokládané absence – Žirovnice: nikdo. Košetice: Vejsada (disciplinární trest), Bartoška (pobyt v zahraničí).