ŠTOKY – BEDŘICHOV 1:4

Domácí měli problémy se sestavou, a na jejich hře to bylo znát. První poločas byl vcelku vyrovnaný, hosté sice byli trochu víc na míči, ale branka nepadla. Druhý poločas ovlivnilo vyloučení Starého a hosté se tak více tlačili do zakončení. Bedřichov šel ovšem do vedení už ve 48. minutě, po hodině hry Štoky srovnaly. Kunc přehlavičkoval brankáře. Pak přišla penalta po faulu Kunce a Lacina ji proměnil. Domácí pak hru otevřeli a chtěli zápas ještě zdramatizovat, ale hostům se povedli dva brejky. „Musím pochválit celý tým za bojovnost a že zvládli být rovnocenným soupeřem vedoucímu celku tabulky,“ řekl trenér David Kunc.

Góly: 60. Kunc – 48. a 85. Novák, 76. Lacina (PK), 90. Grepl. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (57. Starý). Diváci: 126. Poločas: 0:0. Štoky: Uhlíř – Miksa, Starý, Pernička, Havel (64. Josef Dáňa), A. Dáňa, Kunc (80. Vaněk), Buben, Holík (24. Lóži), Prokš, Šprla.

LEŠTINA – DOBRONÍN 1:3

Domácím se náprava porážky nepovedla. Dobronín byl celkově lepší a fotbalovější. Zlomový moment přišel už po dvaceti minutách, kdy byl vyloučený Čuřík. Do vedení šli hosté, kdy využili chybu ve středu hřiště, střela zaplavala a gólman na ni nedosáhl. Po změně stran se nedomluvili stopeři domácích a bylo to 2:0. Domácí ale zápas nezabalili a snažili se hrát. Jelínek po hodině hry snížil. Jenže Sedláček zvládl brejk.

Góly: 60. Jelínek – 18. Horáček, 46. L. Sedláček, 75. T. Sedláček. Rozhodčí: Landsman. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (20. Čuřík). Diváci: 120. Poločas: 0:1. Leština: Březina – Proněk, Kožnar, Forejt, Prchal, Čuřík, Štros, Mišovic, Bránik (79. Švanda), Krajíček, Bárta (59. Jelínek).

H. BROD B – HUMPOLEC B 7:1

Domácí předvedli jednoznačný zápas. Hosté jim vůbec nestačili. Domácí záloha si s nimi dělala, co chtěla. Béčko Havlíčkova Brodu šlo do vedení ve 4. minutě, kdy přišla narážečka do vápna, kde odraz skončil u Ladislava Peřiny a ten se bodlem trefil do šibenice. Do poločasu ještě přišly dvě branky domácích a obě byly jak přes kopírák. Vykombinovaná mezi stopery a Peřina a Cakl šli sami na bránu. Po změně stran už hosté odpadli a domácí si s chutí ještě zastříleli.

Góly: 17. Tuhý, 24. L. Peřina, 42. a 70. Cakl, 53. a 54. J. Henek, 75. Král – 60. Prchal. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 2:0. Diváci: 41. Poločas: 3:0. H. Brod B: Zelenka – L. Peřina (55. Chalupa), Nedvěd (46. Král), Franc (46. Pazderka), Cakl, D. Henek, Pártl, Halák (46. Látera), Tuhý (71. J. Peřina), Žáček, J. Henek.

KAMENICE – MÍROVKA 11:0

Góly: 12. Hadač., 19., 46. a 50. Filípek, 51. a 53. Hadrava, 58. A a 82. Míka, 60. Melzoch, 75. a 78. Dejmek. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Mírovka: Pešák – Rásl, Martínek, Netopilík, Mach., Lacina, Valášek, Němec (38. Hart), Semelka, Peca, Zet (61. Beneš).

TŘEŠŤ – SVĚTLÁ N. S. 1:3

Góly: 70. Herkner – 13. Čermák, 67. Křikava, 83. Mbemba (PK). Rozhodčí: Janovský. ŽK: 2:5. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Světlá n. S.: Novotný – Karel, Rezek, Čermák, J. Valenta (52. Sladkovský – 90. Křivohlavý)), Krajanský, Křikava (85. Kozlík), Pohnětal, Pešek, Sobek (66. Muzikář), Mbemba.