Fotbalisté Světlé nad Sázavou v prvních dvou kolech pokaždé vedli, ale zápas pokaždé skončil dělbou bodů. „No řekl bych to ostřeji, ale nebudu sprostý. Prostě jsme to zkazili,“ uznal prozatímní trenér a manažer v jednom Miloš Malina. „Trenér Masopust odešel sám, neodvolali jsme ho. Po neúspěšných zápasech necítil podporu hráčů ani realizačního týmu, tak skončil,“ dodal.

Následně se Skláři dočkali tří bodů a své vedení dotáhli do zdárného konce. A humpoleckou rezervu porazili 2:0, ale na potvrzení vítězství čekali až do 82. minuty. „Ovšem je pravda, že jsme od začátku byli lepším týmem. Jen jsme v prvním poločase dali jen jednu branku. Nedotáhli jsme do konce dalších několik šancí. Mohli jsme už rozhodnout dřív,“ uznal prozatimní trenér a manažer Miloš Malina. Jeho svěřenci měli ještě po poločase dvě tutovky, které neproměnili, dočkali se až osm minut před koncem.

Fotbalisté Žďáru (na snímku) nastříleli podruhé za sebou svému soupeři sedm branek. Tentokrát to odnesla Stará Říše.
Výsledkový servis třetího kola fotbalových soutěží

Leština se i po třech kolech krčí na chvostu tabulky, když padla v Humpolci, doma nestačila na Černíč a o víkendu inkasovala šest branek od vedoucí Kamenice. „Nemůžeme se dostat do hry. Minulý týdne jsme měli s Černíčí vyhrát, ale podcenili jsme je. „Kluci počítali se třemi body. Ale prohrávali po hrubých chybách v obraně. Pak jsme se sice zvedli a dali branky, ale přišla další hrubá chyba a soupeř dal na 4:2 a bylo po zápase,“ uznal leštinský kouč David Hospodka.

Poslední soupeř byl herně úplně někde jinde. „My jsme sice čtyři šance měli, ale nedali jsme je a s takovým soupeřem, pak nemůžeme uspět,“ potvrdil Hospodka, jehož svěřence sráží hrubé chyby a neproměňování šancí.

V Leštině ale doufají, že se vše zlomí a už v dalším kole budou bodovat. To je čeká rezerva Havlíčkova Brodu.