DIVIZE – SKUPINA D
8. kolo: Humpolec – Hodonín 0:2, 30. Michna, 85. Konečný, Ždírec n. D. - Start Brno 0:1, 70. Musil, Slavoj Polná – Brno B 2:3, 4. Voráč, 80. Šerý (PK) - 16., 20. a 41. Mach (první z PK), Tasovice – Žďár n. S. 6:1, 17., 44., 52. a 87. Lapeš (druhý z PK), 35. Hrazdílek, 80. Švejkar - 61. Švoma, V. Bíteš- Bystřice n. P. 4:1, 32. a 54. Traxl, 47. Krula, 73. Merdita – 27. Kuldan, Břeclav – Lanžhot 0:0. Utkání Havlíčkův Brod – Stará Říše se nehrálo.


Načítám tabulku …

KRAJSKÝ PŘEBOR
8. kolo: Bedřichov – Sapeli Polná 2:5, 14. Diviš, 43. Vorálek - 8. a 19. Brabec, 11. Skotar, 30. a 71. Szabó, Nová Ves – Šebkovice 3:1, 4. V. Novotný, 77. F. Nečas, 79. M. Novotný - 37. Dvořák, V. Meziříčí B – Chotěboř 1:2, 41. Partl - 59. Marek, 74. Martin Somerauer, Žirovnice – Přibyslav 6:3, 21. a 47. Vodáček, 45. Kučera, 54. a 82. Cajz, 71. Hřebecký – 49., 60. a 87. Škacha, Pelhřimov – Okříšky 2:0, 37. Mazač, 48. Točík, Třebíč – Speřice 2:4, 12. Ošmera, 23. Karásek - 9. a 21. Svoboda, 54. Fukan, 64. Soukup, Náměšť-Vícenice – Ledeč n. S. 3:1, 11., 39. a 47. Durda - 51. Chlubna.


Načítám tabulku …

1. A TŘÍDA – SKUPINA A
8. kolo: Štoky – Nový Rychnov 3:3, 41. Kohout, 85. Starý, 90. Houdek – 13. Faltýnek, 31. Faltýnek, 50. Čech, Světlá n. S. – Leština 3:2, 64. Štros, 67. Štros, 73. vl. Čuřík – 40. Piskač, 49. Mišovic, Košetice – Kostelec 4:2, 9. Mazanec, 68. Bumbálek, 73. Mazanec, 90.+1 Bumbálek – 15. Zadražil, 55. Zadražil, Mírovka – Havl. Brod B 2:7, 76. Němec, 88. Semelka (PK) – 4. Časta, 39. Henek, 51. Štědrý, 55. Synecký, 81. Tuhý, 83. Henek, 87. Karlík, Rozsochatec – Kamenice n. L. 2:3, 8. Venc (PK), 41. vl. Dejmek – 11. Filípek, 16. Filípek (PK), 20. Filípek (PK), Telč – Černíč 3:3, 36. Kujal, 53. Novák, 73. Kujal – 17. Lacina, 57. Čermák, 82. Janoušek, Třešť – Humpolec B 0:2, 51. Kříženecký, 63. Maršík.


Načítám tabulku …

1. A TŘÍDA – SKUPINA B
8. kolo: Nové Město B – Budišov-Nár. 3:2, 17. Dobrovolný, 41. Šmída, 57. Šmída – 47. Horký, 49. Nováček (PK), Rad. Svratka – Počítky 2:3, 16. Jinek, 20. Pekárek – 22. Jurnečka, 41. Jurnečka, 80. vl. Starý, Jemnicko – Dukovany 3:3, 57. Koutný, 86. Krejča, 88. Tesař – 34. Prokeš, 51. Dúcký, 66. Dúcký, Rapotice – Moravec 6:2, 20. Sobotka, 31. Kučera, 39. Sobotka, 45. Sobotka, 51. Laš, 56. Sobotka – 17. Černý, 77. Juračka, Žďár B – Herálec 2:0, 73. Srnský, 87. Lhoták, Kouty – Dobronín 1:1, 83. Nestrojil – 27. Pospíchal, Želetava – Měřín 2:1, 32. Čurda, 58. Vladeka – 22. Beran.


Načítám tabulku …

1. B TŘÍDA – SKUPINA A
8. kolo: Lučice – Pacov 3:1, 41. Lančarič, 48. Svoboda, 89. Lančarič – 16. Gavrecký, Světlá B – Ždírec B 3:3, 13. Křikava, 25. Šmíd, 46. Šmíd – 53. Tlustý, 71. Malínský, 82. Bílek, Lípa – Pohled 2:1, 4. Provazník, 46. Provazník – 79. Slanař, Havl. Borová – Havl. Brod C 2:3, 31. Veselský, 44. Němec – 14. Novotný, 47. Tůma (PK), 78. Teplan, Chotěboř B – Habry 3:1, 12. Hlaváček, 26. Krédl, 52. Odvářka (PK) – 65. Melechovský, Batelov – Ant. Důl 3:0, 69. Ehrenberger, 72. Havlíček, 82. Koreš, Svratka – Tis 0:2, 13. Miřátský, 24. Benda.


Načítám tabulku …

1. B TŘÍDA – SKUPINA B
8. kolo: Stařeč – Rudíkov 2:4, 10. Kaňka, 61. vl. Malec – 14. Malec, 45. Malec, 49. Trnka, 52. Pažourek, Stonařov – Mor. Budějovice 5:3, 6. Kozojed, 18. Škrdla, 30. Příhoda, 71. Příhoda, 88. Vacek – 44. Horecký, 56. Horecký, 70. Stehlík, FŠ Třebíč – V. Bíteš B 5:0, 5. Jindra, 22. Adam, 34. Adam, 50. Bukáček, 55. Kratochvíl, Bohdalov – V. Beranov 1:3, 20. Koukal – 7. Havlín, 77. Eliáš, 80. Havlín, Jaroměřice n. R. – Sl. Polná B 4:3, 1. Staněk, 24. Záturecký, 36. Melán, 42. Prokeš – 16. Vampola, 63. Čaloud, 78. Čaloud, Hamry n. S. – Nedvědice 1:4, 37. Havlík – 3. Šikula, 33. Vašíček, 61. Mareš, 87. Pokorný, Přibyslavice – Luka n. J. 2:2, 26. Kvych, 79. Matějek – 35. Bulant, 42. Kreigsmann.


Načítám tabulku …