IV. TŘÍDA, SKUPINA A - 12. KOLO

VĚŽNICE B – KEŘKOV B 4:2

Góly: Chalupník, M. Drahoš, Wasserbauer, Adamec – Kunstar 2. Rozhodčí: Vojtíšek. ŽK: 0:1: Diváci: 85. Poločas: 0:1. Věžnice B: Vanický – Mottl, M. Drahoš, Beneš, Adamec ml., Chalupník, J. Prokeš, T. Kunc, J. Wasserbauer, Brukner, Špaček. Střídali: Adamec st., P. Kunc, D. Wasserbauer, Tecl, Bárta. Keřkov B: F. Loužecký – Paul, Běloušek, Dobrovolný, Voda, Wah, Kunstar, Šuška, Háněl, R. Loužecký, Šrámek. Střídali: Joukl, Lažinský.

VEPŘOVÁ – HERÁLEC B 0:0

Rozhodčí: Odvářka. ŽK: 2:2. Diváci: 35. Vepřová: M. Benc – J. Stejskal, V. Ondráček, Doležal, Vacek, Kolouch, Vytlačil, A. Stejskal, Benc, J. Ondráček, Lacina. Střídal: Marek. Herálec B: Nermut – Moravec, Hrala, Dvořák, Král, Josef Pátek, V. Vašák, Tecl, R. Vašák, Jirák, Dobrovič.

CHOTĚBOŘ C – ŠMOLOVY B 5:3

Góly: Muzikář 2, Nobst, Benák, Klimeš – Vencelides 2, Baloun. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 0:0. Diváci: 20. Poločas: 2:2. Chotěboř C: Marek – Lesák, J. Mudruňka, Novák, Klimeš, R. Mudruňka, Křivohlavý, Muzikář, Hanuliak, Nobst, Benák. Střídali: Launa, Le Anh. Šmolovy B: Šrámek – Baloun, Příbramský, Duben, Hykys, Kocman, Polák, Dvořák, Konečný, Václavek, Vencelides.

ŠTOKY B – ÚSOBÍ 5:1

Góly: Vaněk, Kubát, Bošacký, Kaňkovský, Uhlíř (PK) – Čapek. Rozhodčí: Gruber. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (82. Kulhánek st.). Diváci: 45. Poločas: 1:0. Štoky B: Uhlíř – Kocman, Kunc, M. Dáňa, T. Kubát, Palán, J. Kubát, Bošacký, Vodička, Vaněk, Holík. Střídali: Ambrož, Lakatoš, Matějka, Kaňkovský. Úsobí: Novák – Jan Abbrent, Jelínek, Smrž, Vidičan, Novotný, Heřmánek, Čapek, Jakub Abbrent, Kazda, Kulhánek ml. Střídal: Kulhánek st.

8. Keřkov B 11 2 1 8 17:39 7

Veselý Žďár, který má záchranářské starosti dokázal porazit třetí celek tabulky III. třídy. Se Sobíňovem vyhrál 4:3, když vítěznou branku dal minutu před koncem zápasu.
Veselý Žďár bojující o záchranu porazil třetí tým tabulky

IV. TŘÍDA, SKUPINA B

VILÉMOV – LEŠTINA B 2:2

Góly: Matoušek 2 – Švanda, Uhlíř. Rozhodčí: Kutil. ŽK: 1:5. Diváci: 30. Poločas: 0:0. Vilémov: Kaňkovský – Špitálník, Yelysieiev, Metoušek, Ráliš, Beránek, Ledvinka, Bouchner, Procházka, Hruška, Valenta. Střídal: Tlapák. Leština B: Tichý – Kšíkal, Drahokoupil, Pajer, Vacata, Uhlíř, Havel, Proněk, Švanda, Leskovjan, Hospodka. Střídal: Piskač.

SVĚTLÁ C – KOUTY 2:1

Góly: Čermák, Cenek – Pechanec. Rozhodčí: Bouda. ŽK: 0:1. Diváci: 75. Poločas: 1:0. Světlá C: Skala – Bezstarosta, Kroužek, Mrkvička, Staněk, Čermák, Tvrdý, Domkář, Pohnětal, Zatočil, Doležal. Střídali: Ulrich, Cenek, Tecl, Bezouška. Kouty: Březina – Dvořák, Jindra, Pospíšil, Pechanec, Šimek, Anděl, Radoš, Vágner, Edr, Horajs. Střídali: Písařík, Novotný.

D. MĚSTO B – LUČICE B 4:2

Góly: J. Kavka, L. Kavka 3 – Myslivec, Lančarič. Rozhodčí: Cakl. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 1:2. D. Město B: Štěpánek – Zápotočný, Bárta, M. Venc, Filip, J. Kavka, F. Venc, Vodrážka, Císař, Zikmunda, L. Kavka. Střídali: Vája, Česal, T. Venc, Kočí. Lučice B: Rýdl – Pecha, Lančarič, Hrubý, J. Jiráček, Kreuz, D. Jiráček, Sýkora, Čapek, Myslivec, Pavlík.

K. LHOTA – KOŽLÍ B 0:2

Góly: Procházka, Karel. Rozhodčí: Neuvirth. ŽK: 1:3. ČK: 1:0 (11. Procházka). Diváci: 30. Poločas: 0:1. K. Lhota: Fotr – Stojan, Rajdl, Misar, Procházka, Jindřichovský, Blažejovský, Smejkal, Vlach, Krupka, Pitliak. Střídali: Hoskovec, Petrus. Kožlí B: Šafařík – Karel, Pokorný, Veselý, Misar, Plesl, Procházka, Vosyka, Sedlář, Vlk, Pavlíček. Střídali: J. Makovec, Příhoda, Hudák, Veselý.

1. Kouty 11 10 0 1 46:9 30

2. Kožlí B 11 6 2 3 34:27 20

3. Světlá C 11 5 2 4 23:25 17

4. D. Město B 11 5 1 5 30:27 16

5. Leština B 11 3 4 4 27:32 13

6. Lučice B 11 2 4 5 17:24 10

7. Vilémov 11 2 3 6 16:37 9

8. K. Lhota 11 2 2 7 15:27 8