Ceská Bělá ve III. třídě započala remízovou šňůru. O víkendu ji natáhla na tři utkání. Propadla se na čtvrté místo.

OKRESNÍ PŘEBOR

7. KOLO

STARÉ RANSKO – NOVÁ VES 5:3
Góly: Ročárek 2, F. Dymáček 2, Novosad – Beneš 3. Rozhodčí: Vojtíšek. ŽK: 2:4. Diváci: 85. Poločas: 2:0. Staré Ransko: Kadlec – Novosad, Hocke, Mišinger, Pecina, Mrštík, Janáček, J. Dymáček, Holcman, Ročárek, F. Dymáček. Střídali: Pečenka, Hudec, Zvolánek. Nová Ves: Miroslav Šimek – Čížek, Michal Šimek, Hájek, Nedoma, Sobek, Vávra, Novák, Beneš, Závorka, Suchý.

SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU B – VÍSKA 8:1
Góly: Sladkovský 4, Dibelka, Vacek, Filipský, Bárta – Černohorský. Rozhodčí: Cakl. ŽK: 2:0. Diváci: 35. Poločas: 5:0. Světlá nad Sázavou B: Vácha – Vaňkát, Petrus, Phan cong, Filipský, Čížek, Krajanský, Dibelka, Vacek, Sladkovský, Skalický. Střídali: Bílek, Bárta. Víska: Doležán – Šlechta, Sadílek ml., Krupička, Lacina, Málek, Kufr, Nedbal, Grund, Benák, Psota. Střídali: Procházka, Černohorský.

DOLNÍ MĚSTO – LIPNICE NAD SÁZAVOU 3:1
Góly: Sklenář, Tichý, Doležal – Báča. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 3:2. Diváci: 102. Poločas: 3:1. Dolní Město: L. Venc – Doležal, Vápeník, Krupička, Sklenář, Tichý, Chlád, Kozlík, Mišta, Janák, Pojezdný. Střídali: M. Venc, Zikmunda, Švanda. Lipnice nad Sázavou: Provazník – Sobotka, Černý, Procházka, Bláha, Sůva, Dolejší, Červenka, Bouchner, Horák, Báča. Střídali: Sobotka, Marek, Rosenberg, Dolejš, Bárta.

LEDEČ NAD SÁZAVOU B – GOLČŮV JENÍKOV 2:2
Góly: Martinek 2 – Dvořák, Zelený. Rozhodčí: Lóži. ŽK: 0:4. Diváci: 30. Poločas: 0:0. Ledeč nad Sázavou B: Veleta – Vladyka, Hauser, Šenk, Žemlička, Voplakal, Popek, Novotný, Urban, Rudenco, Martinek. Střídali: Chlubna, Slavětínský, Bezděk. Golčův Jeníkov: Dušánek – Miřácký, Skála, Satrapa, Koubek, Váňa, Koten, Jelínek, Dvořák, Valášek, Zelený. Střídali: Novotný, Dobrý.

VĚŽNICE – DLOUHÁ VES 1:1
Góly: Beneš – Freudenreich. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Věžnice: D. Drahoš – Tecl, Francálek, V. Kunc, Fikejz, Beneš, Cakl, Krupička, Chalupník, J. Prokeš, Jan Enderle. Střídali: Brukner, P. Kunc, Smutný. Dlouhá Ves: Rajdl – Eis, Říha, Vojta, Němec, M. Lukačina, Vošický, Kunášek, Freudenreich, J. Lukačina, Höfer.

OKROUHLICE – KOŽLÍ 2:5
Góly: Prášek, V. Strašil – M. Geher 3, Matěna, Pešek. Rozhodčí: Culka. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Okrouhlice: Koncz – M. Beránek, Janda, P. Beránek, Med, Prášek, J. Beránek, V. Strašil, Jelínek, Dolejší, Kahoun. Střídal: Zadina. Kožlí: Šafařík – Cicvárek, Pešek, Příhoda, Pokorný, K. Makovec, Machala, J. Makovec, T. Geher, M. Geher, Matěna. Střídali: Šťastný, Plesl.

PŘIBYSLAV B – HERÁLEC 2:3
Góly: Musil, Málek – Dvořák, Ulrich, Josef Pátek. Rozhodčí: Vojtíšek. ŽK: 3:2. Diváci: 79. Poločas: 1:1. Přibyslav B: Uhlíř – Kárník, R. Musil, Jirásek, Flekal, Málek, Růžička, Votava, Mikulinec, Tvrdík, T. Musil. Střídal: Zvolánek. Herálec: Bradáč – Klement, Ulrich, Brůna, Ježek, Dvořák, Josef Pátek, Kohout, Vlk, Vašák, Moravec. Střídali: Bárta, Tecl.

HAVLÍČKOVA BOROVÁ B – LÍPA B 4:1
Góly: Sobotka, D. Lupták, V. Paušíma, Šrámek – Rosecký. Rozhodčí: Herink. ŽK: 3:1. Diváci: 35. Poločas: 2:0. Havlíčkova Borová B: Š. Lupták – Tonar, D. Frühbauer, Šmíd, Šrámek, D. Lupták, Sobotka, Neubauer, Zvolánek, A. Paušíma, V. Paušíma. Střídali: Čejka, A. Frühbauer, Kryštofek, Béna, Žák. Lípa B: Vopěnka – Morkus, Čížek, Bouda, Forman, Zajíček, Prostřední, P. Souček, Rosecký, Vácha, Baloun. Střídal: Havel.

ŠLAPANOV – JEŘIŠNO 4:2
Góly: Schafferhans, Švajka, Pertlíček, Kocourek – A. Šťastný 2. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Šlapanov: Pruknar – Patrik Dobrovolný, Schafferhans, Vacek, Švajka, Zych, Šimek, Průša, Petr Dobrovolný, Pertlíček, Kocourek. Střídali: Mrkos, Turenič. Jeřišno: Doležal – Jelínek, Novotný, Vaněk, Hanousek, Vávra, Poul, A. Šťastný, Mejtský, Musílek, Culka. Střídal: J. Šťastný.

HABRY B – ČESKÁ BĚLÁ 1:1
Góly: Michal – Souček. Rozhodčí: Neuvirth. ŽK: 7:3. ČK: 1:0 (79. Brunner). Diváci: 50. Poločas: 0:0. Habry B: Vala – Korel, Brunner, Zunt, Michal, Dibelka, Lacina, Toma, Holík, Příbramský, Řezníček. Střídal: Rainiš. Česká Bělá: Přibyl – Krejdl, Hospodka, Pleva, Harvalík, Kasal, Sobotka, Kohout, Klimeš, Souček, Pátek. Střídali: Pleskač, Kolář, Štefáček.

HNĚVKOVICE – SOBÍŇOV 2:6
Góly: J. Chyba, Večeřa – Hečko 3, J. Ondráček, Říčan, Z. Rajdl. Rozhodčí: Neuvirth. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 1:2. Hněvkovice: Peroutka – O. Šťastný, Večeřa, Končel, J. Chyba, M. Pajer, Vošický, Vavrla, Maška, Z. Rajdl, T. Chyba. Střídali: Červený, Čmedla. Sobíňov: Veselý – Janáček, Štěrba, Kafka, M. Vopršal, M. Ondráček, Říčan, J. Ondráček, Hochman, Zrzavý, Hečko. Střídali: Koutník, S. Ondráček, Kodým.

ROZSOCHATEC B – LIBICE NAD DOUBRAVOU 6:1
Góly: Kiss 3, Dlouhý 2, Pospíšil – Zmek. Rozhodčí: Odvářka. ŽK: 5:1. ČK: 1:0 (82. M. Dobrovolný). Diváci: 25. Poločas: 2:1. Rozsochatec B: Dygrýn – M. Dobrovolný, Siebenbürger, P. Dudnáček, Dostál, L. Culek, Jelínek, Pešek, Pospíšil, Kiss, Dlouhý. Střídali: M. Culek, D. Svoboda. Libice nad Doubravou: Kopecký – Kovačka, Červinka, Polanský, Škarýd, Kolář, Pátek, Otradovský, Šír, Zmek, Vavroušek. Střídali: Bohuněk, Klement, Halama.

MALEČ – VESELÝ ŽĎÁR 7:1
Góly: Hruška, Kotil 2, Martaus 2, Marek, Každan – Koten ml. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 0:0. Diváci: 55. Poločas: 4:0. Maleč: Buršík – R. Marek, Musílek, Šimon, Čermák, Kotil, Tomášek, Lažínský, Koláček, Martaus, Hruška. Střídali: Každan, Ležák, L. Marek. Veselý Žďár: K. Henzl – Píbil, M. Henzl, Koten st., J. Nový, O. Nový, Vácha, J. Kubát, Koten ml., Štefánek, Veselý. Střídali: T. Trtík, J. Trtík.

MÍROVKA B – KEŘKOV 5:5
Góly: Zacha, Burian 2, Velfl 2 – Sobotka 2, A. Kunc 2, Zvolánek. Rozhodčí: Muzikář. ŽK: 1:0. Diváci: 42. Poločas: 3:2. Mírovka B: Kohout – Dvořák, Beneš, Šrámek, Rázl, Hejkal, Svítil, Zacha, Burian, Velfl, Maťko. Střídali: Peca, Provazník, Jaroš, Mach. Keřkov: Matějka – Matoušek, Wasserbauer, P. Pavlík, A. Dobrovolný, Čejka, M. Pavlík, Zvolánek, Šuška, Sobotka, A. Kunc. Střídali: Wah, F. Kunc.

VĚŽNICE B – ŠTOKY B 0:1
Góly: Kunc. Rozhodčí: Odvářka. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Věžnice B: Jiří Enderle – Tecl, Mottl, Kölbl, M. Drahoš, Špaček, Jaroslav Adamec, Jan Enderle, Brukner, Krupička, A. Drahoš. Střídali: Kaňkovský, Wasserbauer, P. Kunc. Štoky B: Uhlíř – Bulant, Kunc, Kaňkovský, Ambrož, Lakatoš, Vodička, Holík, Kubík, Dvořák, M. Dáňa. Střídali: Palán, Nevrkla, Vopálenský, Zeman, Matějka.

HERÁLEC B – ŠMOLOVY B 3:2
Góly: Tecl, Vlk, Vašák – Polák, Vavruška. Rozhodčí: Bohuněk. ŽK: 2:2. Diváci: 2:0. Poločas: 2:0. Herálec B: Nermut – Kovařík, Paclík, Josef Pátek, Palán, Dvořák, Tecl Kovařík, Komůrka, Vlk, Král. Střídali: Vašák, Kubát. Šmolovy B: Hocke – Brukner, Kocman, Veselý, Vávra, Dočkal, Vavruška, Tomovič, Bališ, Polák, Václavek. Střídali: Hykys, Wasserbauer, Kučírek.

KEŘKOV B – CHOTĚBOŘ C 2:1
Góly: Kunc, Šuška – R. Nejedlý. Rozhodčí: Kutil. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 2:1. Keřkov B: Loužecký – Jeřábek, Běloušek, Čermák, Lacina, Šrámek, Šuška, Wah, Voda, Matějka, Kunc. Střídal: Kamarád. Chotěboř C: Hromádka – Lesák, Mudruňka, Ronovský, Pfeffer, Polák, R. Nejedlý, J. Nejedlý, Dolínek, Benák, Houfek. Střídal: Novák.

ÚSOBÍ – VEPŘOVÁ 0:1
Gól: Stejskal. Rozhodčí: Kutil. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Úsobí: Jan Abbrent – Novotný, Čapek, Smrž, Hausvater, Heřmánek, Jelínek, Havel, Jakub Abbrent, Kazda, Baloun. Střídali: Vidičan, Škaryd, Kulhánek, Horňák. Vepřová: M. Benc – Vacek, V. Ondráček, P. Doležal, T. Stejskal, Kolouch, M. Doležal, J. Benc, J. Ondráček, Lacina, A. Stejskal. Střídali: Vytlačil, Filip.

LUČICE B – KOŽLÍ B 1:1
Góly: Jonáš – M. Veselý. Rozhodčí: Neuvirth. ŽK: 1:4. Diváci: 15. Poločas: 0:1. Lučice B: Šimánek – Pech, Pecha, Zeman, Lančarič, Dont, Kolář, Jiráček, Kreuz, Pavlík, Malínský. Střídali: Čapek, Svoboda, Jonáš, Mináč, Sýkora. Kožlí B: Krajíček – Sedlář, M. Veselý, Misar, Bělohradský, T. Veselý, Makovec, Plesl, Mikula, Šafařík, Vlk.

VILÉMOV – SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU C 1:1
Góly: Matyáš (vlastní) – Pavlovič. Rozhodčí: Culka. ŽK: 2:2. Diváci: 30. Poločas: 1:1. Vilémov: Kaňkovský – Špitálník, Yelysieiev, Matoušek, Ráliš, Beránek, Mareček, Hruška, Čížek, Bouchner, Hubený. Střídal: Dibelka. Světlá nad Sázavou C: Hemerka – Mrkvička, Pešek, Kroužek, Cenek, Tecl, Tvrdý, Staněk, Pavlovič, Domkář, Matyáš. Střídal: Ulrich.

KOUTY – DOLNÍ MĚSTO B 5:1
Góly: Dvořák, Vitiska 3, Vykouřil – Boleš. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 1:1. Diváci: 47. Poločas: 1:1. Kouty: Březina – Pechanec, Horajs, Storož, Dvořák, Šimek, Kolář, Jindra, Vykouřil, Vitiska, Mašek. Střídal: Simandl. Dolní Město B: Štěpánek – Vodrážek, M. Venc, Boleš, Císař, Švanda, Zikmunda, J. Sklenář, Doležal, Rumanovský, Škvařil. Střídali: T. Venc, Vaňkát, Matoušek.

LEŠTINA B – KAMENNÁ LHOTA 3:2
Góly: Matějka, Havel, M. Reichman – Pitliak, Petrus. Rozhodčí: Bohuněk. ŽK: 2:1. Diváci: 55. Poločas: 2:0. Leština B: Kubát – Kšíkal, Čáslavský, Matějka, Vacata, Břešťál, Havel, Proněk, Švanda, Leskovjan, Bránik. Střídali: Vydrář, Mrkvička, L. Reichman, M. Reichman. Kamenná Lhota: Fotr – J. Smejkal ml., Chlubna, Rajdl, M. Smejkal, Jindřichovský, J. Smejkal st., Vlach, Misar, Krupka, Pitliak. Střídali: Křivánek, Petrus.

1. Leština B⋌ 3 2 1 0 11:7  7
2. Kouty⋌ 2 2 0 0  7:1  6
3. Lučice B⋌ 3 1 2 0  9:5  5
4. Vilémov⋌ 3 1 1 1  6:7  4
5. Světlá C⋌ 3 1 1 1  7:10 4
6. D. Město B⋌ 3 1 0 2  7:10 3
7. Kožlí B⋌ 2 0 1 1  4:7  1
8. K. Lhota⋌ 3 0 0 3  5:9  0