V pátek hattrickem zajistil v dohrávce s Českou Bělou svému týmu tři body. „Byl to hodně vyrovnaný zápas se spoustou tvrdých soubojů. Nástup jsme měli hrozivej, po dvaceti minutách jsme prohrávali o dvě branky. Naštěstí se nám podařilo do poločasu vyrovnat,“ přiblížil průběh první půle fotbalista z Věžnic.

A pokračoval dál v hodnocení. „Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a podařilo se nám dát vedoucí gól. V posledních minutách nás podržel skvělými zákroky gólman David Drahoš,“ dodal.

V neděli pak Věžnice porazily Golčův Jeníkov. To dal Jan Prokeš další dvě branky. „Dali jsme rychlý gól, ale pak jsme neproměnili tutovky a soupeř nás potrestal. Ve druhé půli jsme už šance dokázali proměnit a zaslouženě jsme si odvezli tři body,“ pochvaloval si.

Příděl pěti branek věžnicekého kanonýra vystřelil na první místo tabulky střelců nejvyšší okresní soutěže. Na kontě jich má osm. „Takový příděl branek pro mě ale rutina není. Samozřejmě mě to potěšilo, ale žádné velké oslavy se nekonaly,“ smál se Jan Prokeš.