DIVIZE ST. DOROSTU
Dohrávka 1. kola: H. Brod - Sparta Brno 1:5 (44. Šilhart - 29. Kříž, 53. Novák (vlastní), 66. a 73. (PK) Paulík, 79. Kříž), Žďár n. S. - Kohoutovice 3:1 (12. Kubín (vlastní), 33. Bureš, 42. Požár - 9. Mládek), Humpolec - Třebíč 2:1 (48. Homola, 55. Zástěra - 53. Majerčák), Břeclav - Svratka Brno 0:1 (25. Bocián), Židenice - Bedřichov 3:1 (23. Kluj, 47. Williams, 80. Rožínský - 62. Albrecht), Líšeň B - Pelhřimov 3:1 (22. Rajčynec, 47. Kovařík, 76. Ferlay - 67. Šimon).
4. kolo: Sparta Brno - Bedřichov 4:0 (19. Kříž, 21. Schulz, 34. Havelka, 75. Krejčí), Svratka Brno - Pelhřimov 0:0, Třebíč - Líšeň B 7:3 (14., 19, 54., 67. a 77. Hobza, 49. Slíva, 80. Zacha - 10. Psota, 36. a 43. Tipoas), Znojmo B - Břeclav 2:1 (26. Rehberger, 43. Březina - 61. Krmíček), Kohoutovice - Humpolec 2:1 (7. a 80. Jedlička - 62. Homola), H. Brod - Jihlava B 2:1 (8. Dočkal, 78. Pecen - 52. Hlaváč), Žďár n. S. - Hodonín 1:3 (39. Otava - 1. a 38. Petrucha, 10. Jáger).
1. Sparta Brno 4 4 0 0 0 25 : 3 12
2. Hodonín 3 3 0 0 0 18 : 2 9
3. TŘEBÍČ 4 3 0 0 1 15 : 5 9
4. Líšeň B 4 3 0 0 1 17 : 10 9
5. H. BROD 4 2 0 0 2 8 : 12 6
6. Svratka Brno 4 1 0 0 1 5 : 6 5
7. HUMPOLEC 3 1 0 0 1 4 : 4 4
8. Židenice 3 1 0 0 1 6 : 7 4
9. PELHŘIMOV 4 1 0 0 2 9 : 12 4
10. Znojmo B 3 1 0 0 1 3 : 6 4
11. JIHLAVA B 2 1 0 0 1 5 : 2 3
12. Kohoutovice 3 1 0 0 2 4 : 14 3
13. ŽĎÁR N. S. 4 1 0 0 3 6 : 18 3
14. Břeclav 3 0 0 0 3 1 : 7 0
15. BEDŘICHOV 4 0 0 0 4 4 : 22 0

DIVIZE ML. DOROSTU
Dohrávka 1. kola: H. Brod - Sparta Brno 2:2 (3. Vaníček, 8. Kandr - 22. Mach, 51. Adámek), Žďár n. S. - Kohoutovice 2:1 (13. Poul, 70. Pelikán - 57. Jedlička), Humpolec - Třebíč 1:7 (15. Hypš – 38. a 58. Ruta, 55. a 70. Jurda, 60., 61. a 64. Blažek), Břeclav - Svratka Brno 2:5 (10. a 16. Gajdoš – 40. a 45. Hübel, 44. Ludwig, 52. Nikola Farský, 67. Al-Dury), Židenice - Bedřichov 3:1 (17. Williams, 52. a 57. Diviš - 71. Kálay), Líšeň B - Pelhřimov 5:0 (22. a 69. Hochman, 29. Cupal, 42. Ulrich, 85. Kryl).
4. kolo: Sparta Brno - Bedřichov 5:1 (7. Adámek, 35. Staněk, 63. Havlát, 74. a 90. Sláma - 34. Kálay), Svratka Brno - Pelhřimov 3:1 (30., 60. a 68. Nikola Farský - 78. Morava), Třebíč - Líšeň B 3:0 (32. Michálek, 69. Jurda, 73. Obrdlík), Znojmo B - Břeclav 8:2 (9. a 36. Ďurko, 14. Žižka, 54. a 59. Nezveda, 67. Bakaj, 71. a 73. Čížek – 42. a 53. Netopil), Kohoutovice - Humpolec 3:3 (39. a 54. Kmec, 56. Brůžek – 40. a 42. Hlaváček, 58. Koubský), H. Brod - Jihlava B 0:7 (6., 8. a 85. Klouček, 39. Udržal, 51. a 60. Zimmermann, 85. Holan), Žďár n. S. - Hodonín 2:2 (29. Dočekal, 86. Baxant - 32. Čech, 56. Beneš).
1. Svratka Brno 4 4 0 0 0 15 : 4 12
2. Sparta Brno 4 3 0 0 0 15 : 4 10
3. JIHLAVA B 3 3 0 0 0 19 : 2 9
4. TŘEBÍČ 3 3 0 0 0 13 : 3 9
5. Líšeň B 4 2 0 0 2 14 : 6 6
6. Hodonín 3 1 0 0 1 6 : 5 4
7. ŽĎÁR N. S. 4 1 0 0 2 5 : 11 4
8. H. BROD 4 1 0 0 2 4 : 13 4
9. Kohoutovice 3 1 0 0 2 5 : 7 3
10. Znojmo B 3 1 0 0 2 9 : 12 3
11. Židenice 3 1 0 0 2 5 : 8 3
12. HUMPOLEC 2 1 0 0 1 3 : 7 3
13. BEDŘICHOV 4 1 0 0 3 6 : 17 3
14. Břeclav 2 0 0 0 2 4 : 13 0
15. PELHŘIMOV 4 0 0 0 4 3 : 14 0

Program příštího kola – sobota 5. září: Hodonín – Sparta Brno, Pelhřimov – Třebíč. Neděle 6. září: Jihlava B – Žďár n. S., Humpolec – H. BROD (st. 10.00 a ml. 12.15), Břeclav – Kohoutovice, Židenice – Znojmo B, Bedřichov – Svratka Brno.