Jihlava čelila v Praze hned dvěma penaltám. V prvním poločase si to po půlhodině hry namířil mezi jihlavské stopery Koubek, upadl, a sudí nařídil první pokutový kop. Ten však Novák napálil vysoko nad tribunu směrem k ikonickým topolům za stadionem.

Možnost na reparát dostali domácí deset minut po pauze. Květ měl zřejmě obavy ze zásahu za druhou tribunou jezdících tramvají a poslal míč za Jágrikova záda - 1:0.

Vysočina měla více ze hry v první čtvrthodině, jinak podle očekávání diktovali tempo domácí. Ti měli i řadu šancí, ale buď je vychytal Jágrik, nebo je překazili obětaví obránci Jihlavy, v několika případech je pokazili i sami útočící hráči.

Bohemians, v jejichž dresu se během zápasu představili i čtyři bývalí hráci Vysočiny, tak splnili roli favorita a postoupili do čtvrtfinále pohárové soutěže. Pro Jihlavany v ní naopak letošní účinkování skončilo.

BOHEMIANS - JIHLAVA 1:0
Gól: 55. Květ (PK). Rozhodčí: Klíma – Šimáček, Slavíček. ŽK: Vondra - Vlček, Štefánek, Shudeiwa. Diváci: 1 095. Poločas: 0:0.
Bohemians: Bačkovský - Dostál, Köstl, Krch, Vondra – Květ (90.+3 Ugwu), Ljovin, Hronek (77. Jindřišek), Nový (69. Fulnek) – Novák (77. Vacek), Koubek (77. Keita).
Jihlava: Jágrik - Vlček, Štefánek, Pojezný, Peřina (57. Arroyo) – Křišťál, Ritter (77. Fila), Selnar (46. Shudeiwa), Tureček – Křivánek, Vedral.