Divize starší dorost

OLOMOUC - H. BROD 2:0

Brodští chlapci již 180 minut nevstřelili branku, nepodařilo se jim to ani na Hané. Rozhodly dvě chyby v první půlhodince hry.

Po přestávce si vytvořil Slovan územní převahu, ale nedokázal si připravit ani jedinou gólovou příležitost. Tentokráte nikdo z kolektivu se nedostal nad průměr, citelně chyběl jeden z tvůrců hry, zraněný záložník Odvářka.

„U kluků je to již psychická záležitost, na podzim byli zvyklí vyhrávat, teď se jim nedaří. Potřebují dát třeba šťastný gól, aby se jim vrátilo potřebné sebevědomí, fotbal přece hrát nezapomněli. Snad se jim to konečně už podaří v sobotním utkání Na Losích s Vrchovinou,“ věří trenér Jiří Černý.

Havlíčkův Brod: Benc - Netopilík, Végh, Nermut, Halamka - Ganobjak, Eis, Bláha, Sochor - Němec (46. Dvořák), Böhm.

Divize mladší dorost

OLOMOUC - H. BROD 4:2

Ve zcela vyrovnaném střetnutí poškodil mladé fotbalisty z Vysočiny pomezní rozhodčí, když dva góly domácích padly z jasného postavení mimo hru.

„V našem kolektivu hráli prim Pilař a Náděje v zadních řadách, v útoku byl nebezpečný Adam, problém je jako u starších kolegů se střeleckým zakončením,“ postřehl kouč Zdeněk Jungvirt.

Góly: J. Kučírek, Pilař. Poločas: 2:0. Havlíčkův Brod: Chudoba - Votava, Pilař, Semrád, Náděje - Průcha, Musel, Hejkal, Machala - J. Kučírek, Adam (Jakeš, Pevný, L. Kučírek).