„Chceme oplatit smolnou podzimní prohru 0:1 v Pohledu, kde rozhodl náhodný gól. Neradi bychom se dostali do bojů o záchranu v soutěži, ale máme problémy se sestavou,“ osvětlil situaci štocký trenér Radek Palán. Ze základního kádru Štoků budou chybět zranění bratři Bulantové a k nim se ještě přidal zkušený Mirek Kubát. Příležitost dostanou dorostenci Kubík a Hejsek.

„Spoléháme na dobrou výkonnost zadních řad, brankáře Uhlíře a stopera Kunce. Tvůrci hry by měli být bratři Dáňové, našim útočníkům ale chybí úspěšné střelecké zakončení,“ dodal ještě štocký kouč.

Druhý oddíl tabulky z Pohledu přijede do Štoků v kompletním složení, nejistý je pouze start Lukáše Sobotky, kde záleží, zda bude zdravotně fit. „Boj o postup samozřejmě nevzdáváme, proti zkušenému soupeři to určitě nebude lehké, chceme však vnutit soupeři svoji hru a odvézt alespoň bod,“ věří pohledský lodivod Petr Sobotka.

Tvůrcem pohledské hry by měl být středopolař Mach, v útočné fázi pohledští fotbalisté spoléhají na rychlonohého a technicky vybaveného Šnobla, střelce všech tří jarních branek.