Poslední Světlá potvrdila,že na Bystřici umí. Má bod

SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU - V souboji posledního celku krajského přeboru s dosavadním lídrem gól nepadl. Bystřice tak potvrdila, že letošní sezonu na Světlou neumí a neoplatila ji podzimní porážku.

23.4.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

SVĚTLÁ - BYSTŘICE 0:0

V prvním poločase se hra odvíjela především uprostřed hřiště. Bystřice si v úvodu vytvořila mírný tlak, kdy se dvakrát zastřeloval agilní Vrzal. Poté dvakrát nebezpečně hlavičkoval hostující Horák. Domácí se dostali ke střele na bránu až v 26. minutě, když Trávníčka téměř z půlky hřiště protáhl Pecha.

Do konce poločasu se odehrála už jen jedna významnější akce. Bystřičtí kopali z 25 metrů přímý kop. Míč si postavil hráč s vizáží Roberta Carlose, Miloš Vrzal, který dělovkou rozezvučel břevno.

I po přestávce viděli diváci fotbal bez větších šancí. Bystřice se od 60. minuty začala tlačit do útoku, a tak hráči Světlé se začali zaměřovat na nebezpečné brejky. Největší šanci měla Bystřice dvacet minut před koncem pěknou kombinační akcí se dostal po přihrávce Vrzala k stoprocentní šanci Havlíček, ale trefil jen tyč.

„Odehráli jsme utkání, ve kterém si obě mužstva těžko vypracovávala nějaké šance. Bohužel se nám zranil Sklenář, a proto hrál Horák v záloze, kde se mu dařilo jen v průběhu první půle. Ztratili jsme další body hlavně kvůli tomu, že naše optická převaha nevedla k chybám domácích,“ zhodnotil utkání trenér Bystřice Zdeněk Hovorka.

V 85. minutě předvedla Světlá rychlý protiútok, který zakončil střelou Císař a následnou dorážku Bárty stačili hostující obránci zablokovat.

„Jsem velmi spokojen s bodem, který kluci vybojovali dobrou hrou, hlavně po taktické stránce. Našim cílem bylo pohlídat Horáka, což se Blažkovi především ve druhém poločasu náramně zdařilo,“ pochvaloval si první jarní bod trenér Světlé Jaroslav Žejdlík.

Rozhodčí: Ságl. ŽK: 2:1. Diváci: 300. Světlá: Holcman - Petrus, Šmíd, Blažek, Stojan - Hoke, Pecha, Císař, Kubát - Křikava (64. Rezek), Pirožek (55. T. Bárta, 90. Valenta). Bystřice: Trávníček - König, Kozáček, Veselý, Mitáš - Vrzal, Matuška, Horák, Zbytovský - Havlíček, Holý. Nejlepší hráči: Holcman, Císař - Vrzal.

23.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč Prodavači potravinářského zboží prodavač/ka. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: - příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, výhodou praxe, - příprava a prodej zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Zeman maso-uzeniny, a.s. - h.brod, Masarykova, č.p. 3552, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Simona Novotná, +420 724 841 540. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 90 Kč Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie prodavč/ka obuvi. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: prac. doba dle domluvy s vedoucí prodejny (cca 50 - 60 hod měsíčně, otevírací doba prodejny 8:00 - 17:30 hodin), dále za případnou nemoc nebo dovolenou vedoucí prodejny, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Bohumil svoboda - pracoviště, Havlíčkovo náměstí, č.p. 158, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Lukáš Svoboda, +420 739 428 493. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 90 Kč Pomocníci v kuchyni pomocná síla v kuchyni. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: U kroupů s.r.o., Nádražní, č.p. 106, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Jakub Fendrych, +420 777 917 185. Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 85 Kč Manipulační dělníci ve výrobě pracovník do výroby - brigádník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 85 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: - fyzická zdatnost, - práce PO-PÁ, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Měšťanský pivovar havlíčkův brod a.s., Dobrovského, č.p. 2027, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Veronika Hušková, +420 569 495 246(221).

Česká Bělá už třikrát po sobě získala jeden bod a propadla se na čtvrté místo.

Ledečská rezerva se propadla na čtvrté místo

Zaběhat si do Havlíčkova Brodu přijely nebo přišly necelé dvě stovky závodníků.

Půlmaraton opanovali Bartoš a Součková

Slza zabrala a v domácí premiéře zdolala Bulldogs B

Přibyslavice – Návrat na domácí hřiště působil blahodárně jak živá voda. Hokejbalisté přibyslavické Slzy si připsali ve třetím kole druhé ligy první výhru, když porazili B tým brněnských Bulldogs 3:0. Před tím totiž padli v regionálním derby v Jihlavě s Flyers i o týden později v Kyjově.

-

Vstup do sezony Bruslařům vyšel. V derby pokořili Žihadla

Havlíčkobrodští hokejisté vstoupili o víkendu do důležité druholigové sezony. Mají totiž poslední možnost se vrátit zpět do první ligy. Na úvod je čekalo derby s Moravskými Budějovicemi. Bruslaři šli v první třetině dvakrát do vedení, ale soupeř vždy vzápětí srovnal. Broďáky to ale nezlomilo a připsali si vítězství 6:2.