„Těší mě, že kluci s chutí trénují, mají dobrou docházku, nechybí bojovnost,“ pochválil své svěřence trenér Miloslav Čivrný. Ten po příchodu do Ledče neměl snadnou pozici, většina zkušených hráčů odešla do sousedního Kožlí, a tak nemá z čeho vybírat.

Ledečští se však mohou spolehnout na oba gólmany Vitisku i Vávru, v obraně Lebrušku s Peškem, v poli Turka, M. Gehera a Procházku.

Lepší soupeř, lepší výkon

„Proti kvalitnímu soupeři se i naše výkonnost rapidně zlepší, mile mě překvapilo, že jsme lídra soutěže přehráli po fyzické stránce. Jsem si vědom, že kluci mají nedostatky zejména při technickém zpracování míče, což se negativně projeví v situacích při zakončování akcí,“ přiznává ledečský kouč.

U mladých hráčů, které trenér pozvolna do mužstva zařazuje, chybí pochopitelně potřebná zkušenost. To se projevilo i u sedmnáctiletého talentovaného Pajera, který měl výborný vstup do jara a v současné době na hřišti trochu tápe.

„V neděli jedeme k dalšímu derby do Přibyslavi. Fotbalisté ze Žižkova města v úterý doma překvapivě zaváhali s Věžnicí 2:4, budou se snažit o úspěšný reparát, čeká nás hodně těžký zápas. Na dobrém hřišti se dá očekávat i kvalitní fotbal, chceme potvrdit, že naše výhra nad favoritem soutěže nebyla náhodná,“ věří šéf lavičky kováků Miloslav Čivrný.