CHOTĚBOŘ - LÍPA 5:1

Do první gólové šance se dostali již v 10. minutě hosté, kteří překvapili technickým fotbalem. Domácí si však udržovali převahu, o jejích výhře nebylo pochyb. Za stavu 5:0 ještě neproměnil Pfeffer penaltu.

„Hosté odvedli sympatický výkon, v našem týmu dominovala dvojice Tůma - Benák ve středu pole,“ komentoval průběh vedoucí chotěbořského mužstva Petr Žemlička.

Góly: 25., 52. a 77. Tůma, 17. Moravec, 55. Slavík - 88. Vácha. Rozhodčí: Hrůza, ŽK: 1:0, ČK: 1:0. Diváci: 200. Poločas: 2:0. Chotěboř: Vykoukal - Máša (71. Hospodka), Pfeffer, Moravec, Pabousek (58. Sommerauer) - Benák, Tůma, Doležal, Bílek (62. Novotný) - Najbrt, Slavík. Lípa: Exner - Zajíček, Prokš, V. Souček, Bouda - Koblížek, Kučírek, Baloun (70. Med), Vácha - Jaroš, R. Souček (62. Havel).

ROZSOCHY - LÍPA 0:1

Záchranářský zápas o šest bodů rozhodla 25. minuta, kdy jediný gól zápasu vstřelil Petr Kuchta. Další šance Herálec neproměnil. „Soupeře jsme jasně přehráli a zaslouženě vyhráli. V naší situaci je to pro nás cenné vítězství. Pochvalu si zaslouží Petr Kuchta a celá obrana,“ uvádí k zápasu spokojený trenér Petr Kuchta starší.

Gól: 25. Kuchta. Lípa: Koubek - Paclík, Soural, Pátek, Kolář - Kuchta, Krpálek, Kříž, Hrala - Král (80. Kadlec), Mašek.