Tůma sestřelil Lípu

CHOTĚBOŘ - V dohrávce předehrávaného 26. kola I. A třídy skupiny A si Chotěboř zastřílela proti Lípě. V dalším zápase získal Herálec cenné tři body v Rozsochách.

9.5.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

CHOTĚBOŘ - LÍPA 5:1

Do první gólové šance se dostali již v 10. minutě hosté, kteří překvapili technickým fotbalem. Domácí si však udržovali převahu, o jejích výhře nebylo pochyb. Za stavu 5:0 ještě neproměnil Pfeffer penaltu.

„Hosté odvedli sympatický výkon, v našem týmu dominovala dvojice Tůma - Benák ve středu pole,“ komentoval průběh vedoucí chotěbořského mužstva Petr Žemlička.

Góly: 25., 52. a 77. Tůma, 17. Moravec, 55. Slavík - 88. Vácha. Rozhodčí: Hrůza, ŽK: 1:0, ČK: 1:0. Diváci: 200. Poločas: 2:0. Chotěboř: Vykoukal - Máša (71. Hospodka), Pfeffer, Moravec, Pabousek (58. Sommerauer) - Benák, Tůma, Doležal, Bílek (62. Novotný) - Najbrt, Slavík. Lípa: Exner - Zajíček, Prokš, V. Souček, Bouda - Koblížek, Kučírek, Baloun (70. Med), Vácha - Jaroš, R. Souček (62. Havel).

ROZSOCHY - LÍPA 0:1

Záchranářský zápas o šest bodů rozhodla 25. minuta, kdy jediný gól zápasu vstřelil Petr Kuchta. Další šance Herálec neproměnil. „Soupeře jsme jasně přehráli a zaslouženě vyhráli. V naší situaci je to pro nás cenné vítězství. Pochvalu si zaslouží Petr Kuchta a celá obrana,“ uvádí k zápasu spokojený trenér Petr Kuchta starší.

Gól: 25. Kuchta. Lípa: Koubek - Paclík, Soural, Pátek, Kolář - Kuchta, Krpálek, Kříž, Hrala - Král (80. Kadlec), Mašek.

9.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 81 Kč Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) řidič sk. B. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 81 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: - zavážení skákacích hradů do prodejních míst po ČR, - prac. dny převážně ČT-NE, - nejprve dohoda o provedení práce, při spokojenosti možnost prac. poměru, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Mkz stroje s.r.o. - pobočka, Strojírenská, č.p. 1304, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Zdeněk Michelfeit, +420 777 290 247. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 74 Kč Pomocníci v kuchyni pomocný pracovník v bistru (pouze pro OZP). Požadované vzdělání: bez vzdělání. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 74 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - prac. doba po-pá 7:00-12:00 a 11:30-16:30 hodin, - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Chráněné dílny fokus vysočina, s.r.o. - bistro, Horní, č.p. 195, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Ludvík Svoboda, +420 778 543 101. Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 12 200 Kč Manipulační dělníci ve výrobě manipulační dělník/ce. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: . Pracoviště: Hamerník s.r.o. - provozovna, 583 01 Chotěboř. Informace: Václav Hamerník, +420 606 611 697. Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 93 Kč Pomocní kuchaři pomocný kuchař/ka, pizzař. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 93 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: příprava pizz a pomoc hlavnímu kuchaři (nenáročná práce, která se lze snadno naučit), Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: David mutl - restaurace dublin bar, Nové Město, č.p. 1104, 582 91 Světlá nad Sázavou. Informace: David Mutl, +420 775 098 829.

Česká Bělá už třikrát po sobě získala jeden bod a propadla se na čtvrté místo.

Ledečská rezerva se propadla na čtvrté místo

Zaběhat si do Havlíčkova Brodu přijely nebo přišly necelé dvě stovky závodníků.

Půlmaraton opanovali Bartoš a Součková

-

Vstup do sezony Bruslařům vyšel. V derby pokořili Žihadla

Havlíčkobrodští hokejisté vstoupili o víkendu do důležité druholigové sezony. Mají totiž poslední možnost se vrátit zpět do první ligy. Na úvod je čekalo derby s Moravskými Budějovicemi. Bruslaři šli v první třetině dvakrát do vedení, ale soupeř vždy vzápětí srovnal. Broďáky to ale nezlomilo a připsali si vítězství 6:2.