„Vydařily se nám teď zápasy proti Dobronínu, Přibyslavi a vše jsme potvrdili posledním utkáním doma s Budíkovem. Ovšem nesmí nám to přerůst přes hlavu. Teď nás čeká první tým tabulky, což je velmi zkušený mančaft. Snad víme, co by na ně mohlo platit, ale to si necháme pro sebe,“ řekl s úsměvem věžnický trenér Václav Hospodka.

Díky dobrým výsledům posledních kol dostávají šanci všichni hráči věžnického kádru. Z Janovic by chtěli ten nějaký bodík přivézt a upevnit si pozici.

„My jedeme vyhrát každé utkání, proto se fotbal hraje. Teď už jsme I. A třídu zachránili a jedeme si zahrát fotbal a potrápit favorita na postup do krajského přeboru. Šanci dostanou všichni naši hráči, v sestavě se objevují i dorostenci. Samozřejmě by bylo velkým úspěchem přivézt tři body, ale spokojený bych byl i s jedním,“ prozradil své cíle Hospodka.

Střelecky se začal prosazovat útočník Jindřich Martínek, který si z posledních tří kol připsal do tabulky střelců pět gólů.

„Martínek je mladý, perspektivní hráč. Teď sice nemá příliš času na trénink, ale je velmi rychlý, což je v dnešní době žádané. Pokud na sobě zapracuje i po technické stránce, určitě neskončí ve Věžnici,“ uvedl spokojenost s nejlepším věžnickým střelcem Hospodka.