Dnes jedou na hřiště krajně nebezpečného soupeře do Okříšek. Moravané se na jaře podstatně zlepšili, rychle se vymanili z pásma sestupu a zle trápí favority. Nejlepším dokladem toho je skutečnost, že právě Slovanu sebrali všechny body (0:1) v podzimním utkání Na Losích.

„Jsme si vědomi důležitosti zápasu a tomu jsme přizpůsobili i tréninky, víme, kde nás bota tlačí. Nemusí se vždy dařit. V žádném střetnutí však nesmí chybět evidentní nasazení a herní agresivita. V tomto směru jsem nebyl v posledních zápasech spokojen, zejména ve vlastním prostředí,“ prozradil domácí trenér Josef Soural.

Slanař a Nepovím by neměli chybět

Dobrou zprávou je skutečnost, že by se tým z Losů měl představit v kompletním složení. Špílmachr Slanař již v týdnu trénoval, Nepovím se zapojil ve včerejším tréninku.

„Fotbalisté z Okříšek jsou nebezpeční v útočné fázi, mají dva pohyblivé útočníky, zranitelní jsou v obraně. Ze zabezpečené obrany se pokusíme hrát na nulu a z rychlých protiútoků skórovat. Snad se potvrdí fakt, že lepší fotbal hrajeme právě na hřištích soupeřů,“ doufá kouč lavičky Slovanu.