KOŽLÍ - CHOTĚBOŘ 2:2

Prvních dvacet minut se hrálo vyrovnané utkání. Ze dvou vyložených šancí však domácí vyválčili dva góly. Chotěboř stačila do poločasu alespoň snížit.

Po změně stran byli domácí pod tlakem a v samém závěru snížili na konečných 2:2. V posledních sedmi minutách domácí ještě stačili obdržet dvě červené karty.

„Soupeř byl fotbalovější, my jsem ale remízu dokázali udržet. Pochvalu si zaslouží František Hoffmann,“ prozradil po utkání asistent trenéra Milan Šimek.

Góly: 10. Miláček, 15. M. Blažejovský - 28. Slavík, 82. Najbrt. Rozhodčí: Dlouhý. ŽK: 2:0. ČK: 83. M. Blažejovský, 90. Boček. (oba Kožlí) Diváci: 100. Poločas: 2:1. Kožlí: Dočkal - Hrabaň, Edr, Radoš, Boček - Miláček (90. Brzoň), Vosyka, Březina, D. Blažejovský (90. Křepelka) - M. Blažejovský, Hoff mann (81. T. Veselý). Chotěboř: Vykoukal - Máša, Pátek, Moravec, Bílek (85. Hospodka) - Pfeff er, Tůma, Novotný, Najbrt - Slavík (61. Andrech), Benák.

BOHDALOV - PŘIBYSLAV 2:0

Bohdalov po delší době ukázal, že umí vyhrávat a předvádět výborný fotbal. Domácí měli nůž na krku. Svoje fanoušky si udobřili tím nejlepším způsobem. K utkání přistoupili nanejvýš zodpovědně. Hýřili pohybem, důrazem a evidentní vůli získat body.

V prvním poločase Přibyslav odolávala. Bohdalov ztratil oporu zadních řad Zábranského, který si natáhl sval. Po změně stran už domácí udeřili gólově. Od té doby měli zbytek duelu ve své moci a svoje vítězství podtrhli druhou brankou, kterou z penalty vstřelil Schneider.

Góly: 53. Křesťan, 65. (PK) Schneider. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 1:1. Diváci: 200. Poločas: 0:0. Přibyslav: Matějka - Šeml, Říha, Mokrý, Kasal - Kunc, Strašil, Křepinský, Němec (75. L. Vykoukal) - Křesťan, P. Vykoukal.

HERÁLEC - PACOV 1:4

První gólovky měli domácí Hrala s Krpálkem, nebyli však úspěšní v zakončení. V poslední minutě před pauzou se Pátkovi nepovedl trestný kop a hosté z protiútoku po chybě obrany šli do vedení. To potvrdili hned po změně stran 0:2.

Deset minut před koncem dal sice Hrala kontaktní gól na 1:2, ale herálecká obrana však vyrobila další dvě minely a bylo rozhodnuto.

„Hrál se vyrovnaný fotbal, hosté takřka stoprocentně využili gólových příležitostí a trestali kiksy domácí obrany,“ mohl jen konstatovat předseda domácího oddílu Josef Pátek.

Góly: 79. Hrala - 47., 85. Kubů, 45. Rybčák, 79. Zíka. Rozhodčí: Straka. ŽK: 3:3. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Herálec: Koubek - Soural, Kolář (75. Dvořák), Paclík, Pátek - Hrala, Král, Kuchta (50. Komůrka), Krpálek - Mašek, Kříž.

VĚŽNICE - LÍPA 3:0

Poslední oddíl tabulky hrál na hřišti u Šlapanky s otevřeným hledím, nebetonoval, do šance se však do přestávky vůbec nedostal. Po pauze měli góly na kopačkách třikrát Martínek a jednou Neuvirt, z celku Lípy mohl skórovat dvakrát Bouda, z výhodné pozice vždy přestřelil.

Ve vítězném týmu se dařilo záložníkům Čurdovi s Procházkou. „Byli jsme lepší, naši kluci však v koncovce špatně řešili brejkové situaci. Ke cti hostí patří skutečnost, že hráli sympatický, otevřený fotbal,“ postřehl šéf věžnické kopané Bohuslav Chalupník.

Góly: 7. Martínek, 35. Havlíček, 80. Procházka. Rozhodčí: Zadina. Žk: 3:5. ČK: 1:0 (Šebesta). Diváci: 120. Poločas: 2:0. Věžnice: Bořil - Drahoš, Černý, Šebesta, Wasserbauer - Brukner, Prcoházka, Čurda, Neuvirt (77. Kunc) - Havlíček (46. Kölbl), Martínek. Lípa: Exner - Zajíček, Prokš, V. Souček, Prostřední - Koblížek, Dušek (78. Jaroš), Kučírek, Bouda - R. Souček, Kratochvíl.

ROZSOCHY - LEDEČ N. S. 0:2

Naprosto vyrovnaný zápas, který se takřka obešel bez šancí, skončil roztrpčeným smutkem domácích a rozjařenou oslavou hostů. Po bojovném úvodním dějství, který se odvíjel v duchu tvrdých osobních soubojů, vybuchla lavička Rozsoch hněvem krátce po začátku druhé půle, kdy viděl přísnou červenou domácí Dvořák.

V oslabení měly Rozsochy paradoxně největší šanci zápasu, když v 60. minutě nastřelily tyč. Poté však hosté využili územní převahu a prosadili se v koncovce. Ve zbytku utkání vrhli domácí síly do útoku, ale hra vabank jim nevyšla. Naopak - inkasovali podruhé.

Góly: 70. P. Janů, 92. Mikula. Rozhodčí: Jurka. ŽK: 4:4. ČK: 1:1, 49. Dvořák (Rozsochy), 88. Pokorný (Ledeč). Diváci: 100. Poločas: 0:0. Ledeč n. S.: Vítiska - Šťastný, Lebruška, Procházka, Pokorný - T. Geher, Dobrý, M. Geher, Příhoda (53. Kudláček) - Turek, Pajer (73. Mikula).