HC REBEL – DUKLA 5:5

Z obou stran se hrála pohledná kopaná, což potvrdilo, že aktéři boje si dovedou poradit nejen s gumovým kramflekem, ale docela slušně ovládají i míčovou techniku ve fotbale. Na brodské straně dominovala „ťukesem“ zejména dvojice Kuna – Třetina, v jihlavské Dukle stejně jako na ledě kouzlil i na trávníku kapitán Oldřich Bakus.

V průběhu střetnutí měli navrch brodští hokejisté, jejich protivníci však byli jistější v obraně a šťastnější ve střelbě, Rebelové prohrávali už 1:3 a 3:5, skóre srovnali až v poslední pětiminutovce. „Po celý týden musí kluci pořádně makat, fotbalové zápasy jsou pro ně zpestřením přípravy. Na výsledku nezáleží, hlavně jde o to, aby se nikdo nezranil,“ shodli se oba trenéři, brodský Petr Novák i jihlavský Jan Zachrla.

Góly: 16. a 60, Chytráček, 48. a 85. Kubeš, 89. Třetina – 4. 27. a 80. Bakus, 29. Sčerban, 62. Hrbatý. Poločas: 1:3. Korektní utkání bez žlutých karet řídil štocký sudí Lóži. HC Rebel: Němec (65. Varga) – Čermák, Kreuzer, Borůvka, Sobotka – Chytráček, Kubeš, Třetina, Holec – Vondráček (46. Staněk), Varga (46. Pavlík). Dukla Jihlava: Říha – Plch, Duben, L. Krupka, Kuchyňa – Bakus, Kubát, Kousal, Ščerban - Klíma – Štrach (46. střídali Nekvasil, M. Krupka, Míka, Hrbatý).