ČERNOVICE – HABRY 1:2

Smolné utkání domácích fotbalistů, kteří nastoupili bez tří hráčů základní sestavy, a byli favoritovi více než vyrovnaným soupeřem. Doplatili však na neproměněné šance z prvního poločasu a na neplodnou převahu po vyloučení Holíka. Hosté si odváží z Černovic šťastné body, i když za průběh hry by utkání slušela více remíza. „ Neodehráli jsme dobré utkání, v úvodu nás podržel gólman Vala, který zneškodnil tři tutovky domácích. Paradoxně nás nakoplo vyloučení Jiřího Holíka, když jsme potom dokázali zápas šťastně otočit,“ oddechl si trenér Habrů Jiří Černý.

Góly: 44. (PK) Bohuslavický – 84. Stránský, 90. Vavřička. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (79. Holík). Diváci: 100. Poločas: 1:0. Habry: Vala – Veselý, Janouch, Baroch, Stránský, Michal, Kvanka, Holík, Toma, Krajíček (70. Vavřička).

JIŘICE – CHOTĚBOŘ B 2:0

První polovina utkání byla vyrovnaná, se šancemi na obou stranách, přičemž domácí se v poslední minutě ujali vedení proměněnou penaltou Hložka. Po obrátce byly mírně lepší Jiřice, a když v šedesáté minutě přidal druhou branku Sadský, skončil zápas tříbodovou tečkou pro domácí.

Góly: 45. (PK) Hložek, 60. Sadský. Rozhodčí: Mach. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Chotěboř B: R. Křivský - Mudruňka (46. Málek), Hospodka, Doubal, Palán, M. Křivský, Křivohlavý, Zvolánek, Jaroslav Hlaváček, Haltuf, Jiří Hlaváček.

G. JENÍKOV – VRCHOVINA B 3:0

Domácí předvedli kvalitní výkon a dramatické utkání nakonec, ke spokojenosti dvou stovek fanoušků, dotáhli do vítězného konce. Již v páté minutě se ocitl před prázdnou bránou Šindelář, ale na brankové čáře vykopával jeden z hostujících obránců.

Do kabin nakonec odcházeli spokojenější jeníkovští fotbalisté, do vedení je poslal agilní Petr. Ve druhé půli bylo na obou stranách šancí jako šafránu, domácí však dokázali každou z nich proměnit a zaslouženě tak zvítězili. Nad průměr se dostali Doležal a Karlík.

Góly: 40., 90. (PK) Petr, 55. Karlík. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 1:1. Diváci: 180. Poločas: 1:0. Golčův Jeníkov: Doležal – Vrdský (70. Šulc), Žaloudek, Fendrych, Karlík – Rokos, Spěvák, Hortenský – Krajíček (50. Tuček), Šindelář (65. Kubeš), Petr.

DLOUHÁ VES – ŠTOKY 4:2

První poločas byla iniciativa na kopačkách hostujících fotbalistů, kteří dokázali přetavit svojí převahu ve vedení 2:1. Druhý poločas začal ostrým krupobitím, které jakoby probudilo domácí celek.

Po vyrovnávací brance strhnul vedení na stranu Dlouhé Vsi Kaplan a konečnou podobu výsledku dal svou druhou brankou v utkání Exner. Domácí si zaslouží pochvalu za bojovnost, s kterou dokázali otočit nepříznivý vývoj utkání.

Góly: 54., 80. Exner, 16. Sláma, 60. Kaplan – 15. Posejpal, 30. M. Bulant. Rozhodčí: Šimák. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Dlouhá Ves: Čapek – Provazník, Štáfl (15. Hofer), Janáček, Exner – Lukačina, Kaplan, M. Henzl, Vošický – R. Říha, M. Sláma. Štoky: Uhlíř – P. Med, J. Posejpal, M. Dáňa, Karlík – Kubát, P. Bulant, A. Dáňa, M. Bulant – L. Posejpal, Pártl.

VESELÝ ŽĎÁR – POHLED 1:0

V derby zápase se první poločas lépe vydařil domácím. Již ve dvanácté minutě našel J. Kubát kapitána Veselého Žďáru Dolejšího, který se na hranici vápna šikovně uvolnil a poslal úspěšnou střelou domácí do vedení 1:0. I poté hru více dirigovali domácí hráči.

Po změně stran se karta obrátila, hosté přidali na bojovnosti a začali ohrožovat domácí svatyni. Největší šanci hostů si vytvořil Fejt, ale v koncovce selhal na brankáři Dvořákovi. V poslední minutě odmítl pojistit vítězství Veselého Žďáru střídající Karel.

Gól: 12. Dolejší. Rozhodčí: Šula. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Veselý Žďár: Dvořák – Píbil, Šimánek, Šimek, Adam – Dolejší, Látera (82. Červený), J. Kubát, M. Fišer – M. Kubát, Nový (40. Zadina, 88. Karel). Pohled: Beděra – P. Siebenbürger, Kunášek, Mach, Pospíchal – Doležal, L. Sobotka (80. Siebenbürger), Jirásek, Fejt – Arbelovský, Šnobl.