Přijede zástupce KFS, který předá brodským hráčům pohár za vítězství v krajském poháru a v případě příznivého počasí připlachtí o poločase gratulace ze vzduchu v podobě parašutisty.

„Samozřejmě se chceme rozloučit s krajským přeborem důstojným způsobem, vedení klubu má však v současné době jiné starosti, než je uplynulá, byť tolik úspěšná sezona. V pondělí 18. června se koná v restauraci Rozvoj do 18 hodin valná hromada fotbalového oddílu Slovana, za přítomnosti brodských zastupitelů se bude řešit otázka jak dál po postupu do divize,“ připomněl trenér Josef Soural, který se zároveň i členem výboru.

Hráči si v týdnu ještě zatrénovali, z posledního střetnutí však nedělají žádnou vědu. Jsou si vědomi, že soupeř má mnohem větší motivaci, neboť mu jde o záchranu v krajském přeboru.

„Nechceme zklamat své příznivce, naší snahou bude, aby i poslední tečka byla vítězná,“ tvrdí unisono samotní hráči Slovanu. „Soupeře v žádném případě nepodceňujeme, pro mě je příležitost, aby si zahráli hráči z lavičky a trochu si odpočinuli tahouni mužstva. Naopak si ověřím, jak budou stačit talentovaní dorostenci Nermut, Végh a V. Ganobjak na soutěž dospělých,“ prozradil šéf lavičky.