PRÁCHOVICE - CHOTĚBOŘ 2:0

Hosté odjeli k přátelskému zápasu ve značně kombinované sestavě, ve kterém trenér Petr Kolář vyzkoušel i jednoho mladšího dorostence. „Hruška je docela šikovný kluk, takže jsme mu dali šanci,“ prozradil chotěbořský kouč Petr Kolář.

I když si i Chotěboř vytvořila několik šancí, tak do černého se trefoval pouze domácí tým. „Měli čtyři pět šancí a dali nám z toho dva góly. My jsme si také vytvořili příležitosti, ale bohužel kluci to řešili příliš zbrkle,“ nechal se slyšet lodivod Chotěboře.

Poločas: 0:0. Chotěboř: Vykoukal – Pátek, Pfeffer, Sommerauer, Hospodka – Ďoubal, Novotný, Hruška, Palán – Andrés, Češík. Střídal: Haltův.

TŘEMOŠNICE - CHOTĚBOŘ 4:1

Chotěboř se v silně kombinované sestavě herně prosazovala jenom do přestávky. Po změně stran získali domácí po individuálních chybách v rozmezí dvaceti minut tříbrankový náskok a bylo rozhodnuto.

V době dovolených trápí Chotěboř úzký kádr hráčům, sestava se zatím vůbec nepodobala představám pro mistrovské zápasy. „V trénincích se musíme více zaměřit na práci s míčem a zlepšit pohyb na hřišti. V začátku sezony je ještě hodně individuálních chyb v bránění,“ posteskl si chotěbořský kouč Petr Kolář.

Gól Chotěboře: Andres. Chotěboř: Vykoukal - Pátek, Pfeffer, Sommerauer, Čapek - Hospodka, Doležal, Novotný, Ďoubal - Andres, Češík (46. Haltuf).

STARÉ HRADIŠTĚ - PŘIBYSLAV 1:2

Přibyslavští fotbalisté se v sobotu utkali se Starým Hradištěm, ze kterého si přivezli vítězství. Jedinou kaňkou na zápase však bylo zranění kapitána Miloše Krčála.

„Na přípravu to nebylo špatné utkání, myslím si, že jsme je přehráli. Sice vyrovnali na 1:1, ale my jsme dali druhý gól a pak už jsme je k ničemu nepustili,“ hodnotí zápas nový přibyslavský kouč Vítězslav Machatka.

Góly Přibyslavi: Krčál, Křepinský. Poločas: 0:1. Přibyslav: Matějka (46. Pometlo) – Tyml, Rašil, Stejskal, L. Smejkal – Vykoukal (D. Smejkal), Křepinský, Krčál (41. Pavlík), Kunc – Němec, Křešťan.

VRCHOVINA – PŘIBYSLAV 3:0

„Po tomto utkání převládá zklamání. Byly jsme domácím minimálně vyrovnaným soupeřem. Měli jsme šance a dokonce jsme nedali penaltu. Bylo vidět, že dvě utkání ve dvou dnech jsou na kluky moc,“ řekl trenér hostů Vítězslav Machatka.

Góly: P. Follprecht, Mužátko, O. Poul. Poločas: 1:0. Přibyslav: Matějka (46. Pometlo) – Tyml, Prášil, Smejkal, Stejskal (46. Mokrý) – Vykoukla, Křepinský, Pavlík (46. Krčál), Kunc (46. Kocián) – Němec, Křesťan (61. Kalenda).

LEDEČ – KUTNÁ HORA 2:2

Ve vyrovnaném utkání tahali za kratší konec v prvním poločase domácí. „Po chybách jsme dostali dva góly. Byly to naprosto zbytečné ztráty,“ objasnil kouč Ledče Miloslav Čivrný.

Druhý poločas odehráli domácí o trochu lépe a manko z prvního poločasu v závěru zápasu definitivně zlikvidovali. Nejdříve se v šedesáté minutě prosadil hlavou Lebruška a pět minut před koncem dorážel Hoffman.

„Jsem spokojený, protože Kutná Hora ještě v přípravě neprohrála a například Brod porazila 4:1. První poločas byli lepší oni, druhý my. Byl to naprosto vyrovnaný zápas,“ zhodnotil lodivod Kovofiniše.

Góly: 60. Lebruška, 85. Hoffman. Poločas: 0:2. Ledeč nad Sázavou: Vávra – P. Pešek (46. Příhoda), Lebruška, Křišta (46. Janů), Šťastný – Milichovský, T. Geher, M. Geher, Pajer (46. Procházka) – Turek, Mikula (46. Hoffman).