CHOTĚBOŘ B – BATELOV 3:0

Do přestávky hosté ještě drželi krok, po Bílkově gólu spálili tutovky Češík s Peškem. Po změně stran se hrálo již zcela v režii domácích, kteří unaveného soupeře (Batelov hrál třetí utkání v týdnu – pozn. redakce) již k ničemu nepustili.

Ve vítězném týmu přinesl oživení Roman Vítek, který se do rezervy Chotěboře vrátil z hostování v Malči.

Góly: 46. a 56. Haltuf, 11. Bílek. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Chotěboř B: R. Křivský – Málek, Hospodka, Nejedlý, Palán – K. Křivský, Vítek (75. Cvik), Bílek, Pešek (83. Křivohlavý) – Haltuf (73. Krulík), Češík.

ŠTOKY - KOSTELEC 4:2

Do přestávky panoval neurovnaný fotbal. Přesto byli domácí blízko branky, M. Bulant trefil tyč. V úvodní čtvrthodince druhého poločasu se dostali hosté do dvoubrankového vedení. Potom chyba počáteckého gólmana nastartovala domácí, Štoky dokázali v rozmezí dvaceti minut otočit až na 4:2.

Góly: 65. Vodička, 64. Kubát, 75. Miksa, 80. Buben - 50. Zamastil, 57. Smejkal. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 2:2. ČK: 1:0. Diváci: 50. Štoky: Uhlíř - Hejsek, Petr, Posejpal´(59. Miksa), Karlík - Kubát, Koutek, A. Dáňa, M. Bulant - Buben, Med (56. Vodička).

ČEJOV – GOLČŮV JENÍKOV 1:1

Vyrovnaný zápas přinesl úporný boj ve středu pole. Přesto šance nechyběly, přičemž první minuty patřily domácím. Ti měli do 20. minuty dvě gólové šance, T. Moravec nastřelil tyč. Ten se dočkal chvíli před přestávkou, kdy zpracoval dlouhý pas a střelou do šibenice ze dvaceti metrů otevřel skóre.

Po přestávce se obraz hry nezměnil, jen se střelecké štěstí přiklonilo na stranu hostí. Spravedlivou remízu Golčovu Jeníkovu zařídil parádní střelou Tuček.

Góly: 40. T. Moravec – 80. Tuček. Rozhodčí: Petr. ŽK: 2:4. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Golčův Jeníkov: S. Krajíček – Vrdský, Žaloudek, Kaňkovský, R. Krajíček, Rokos (65. Pohořelecký), Spěvák, Hortenský, Šindelář (78. Kubeš), Koudelka (57. Tuček), Petr.

VESELÝ ŽĎÁR – DLOUHÁ VES 0:2

První poločas byli lepší domácí fotbalisté, ale dvě dobré příležitosti nepřetavili v gól. Poté se hrálo vyrovnané utkání. První gól vstřelil v 71. Miroslav Henzl, když se trefil hlavou. Domácí se snažili o vyrovnání, ale druhý hřebíček do rakve přidal v poslední minutě po brejku Sláma.

Góly: 71. M. Henzl, 90. Sláma. Rozhodčí: Mach. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Veselý Žďár: Šimánek – Z. Fišer (39. Adam), Bohuslav, Jiráček, Prokop – Novotný, P. Kubát, M. Kubát (63. Píbil), Dolejší – Nový, M. Fišer. Dlouhá Ves: Čapek – Krečman, T. Říha, V. Henzl, Juhaňák – Lukačina (90. R. Říha), Kaplan (58. Janáček), Sedlák, Šimon – Svoboda (46. Sláma), M. Henzl.

POHLED - TIS 3:2

První tři šance si vytvořili hosté, ta třetí Šoupala byla již gólová. Domácí favorit začal tlačit až po půlhodině hry, převahu vyjádřil Arbelovský, který hned po přestávce dal i druhý gól.

Soupeř však nerezignoval, po hodině hry dal z penalty kontaktní gól Kozlík. O chvíli později udělal průvan v pohledské obraně Rosecky a Tis sahal po bodu. Utkání ovšem rozhodl domácí kanonýr Arbelovský, když úspěšně dokončil hattrick a body zůstaly doma.

Góly: 38. 46. a 75. Arbelovský - 60. Kozlík (PK), Rosecký. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Pohled: Růžička - Kunášek, Mach, Sobotka, Pospíchal (30. Bartoš) - Siebenbürger, Freudenreich, Doležal, Moučka - Fišer, Arbelovský. Tis: Havel - Pecha, Kučera,P. Benák, Kozlík, - Halama (46. Miřátský) Rosecký, Krpálek, J.Benák - Zezulák, Šoupal.

LÍPA - POČÁTKY 2:1

Lípa vedla gólem Krpálka, kterému ideálně na hranici vápna nabil Roman Souček. Po přestávce se však hrál nezáživný fotbal, ve kterém hosté na 1:1. Deset minut před koncem po faulu na Šimka obránce Fejt z trestného kopu trefil horní vingl branky a zajistil spoluhráčům plná bodový zisk.

Góly: 22. Krpálek, 80. Fejt - 73. Plášil. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 3:3. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Lípa: Exner - V. Souček, Prokš, Fejt, Zajíček - Mareš, Kučírek, Krpálek, Kuttelwascher - J.Havel (69. Kratochvíl), R. Souček (56. Šimek).