KAMENICE – SVĚTLÁ 3:0

Domácím se hra tentokrát dařila a zaslouženě zvítězili. Ve 12. minutě měl šanci Zedník, ale střelu poslal vedle tyče. Skóre otevřel ve 28. minutě po pěkné akci Chodúr.

Další šanci měl ve 32. minutě domácí Musil, ale brankář Dočkal střelu zlikvidoval. Tlak Kamenice však pokračoval. Přihrávku Kotka nestačil Zedník ve 36. minutě poslat do branky, ale hned v zápětí se dostal do šance Kotek a ten již nezaváhal a zvýšil na 2:0.

Ve druhém poločase se hra hostů zlepšila, šance na snížení měli Teplan a Císař. Neprosadili se, takže poslední slovo si vzal domácí Kotek.

Góly: 37. a 74. Kotek, 28. Chodúr. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 4:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Světlá nad Sázavou: Dočkal – Čáslavský, Šmíd, Krupička, Rezek (84. Karel) - Stojan, Čapek, Dobrý (46. Frolka), Stojan - Císař, Blažek (46. Teplan).

CHOTĚBOŘ – SPEŘICE 1:1

První poločas patřil Chotěboři, která si první vážnější akci vytvořila v patnácté minutě, kdy zahrozil Benák. V zápětí se ale do akce dostali i Speřice, ale nezakončili přesně.

Hosté se radovali ve 30. minutě, kdy otevřel skóre Štěpán, ovšem domácí prakticky vzápětí vyrovnali, když se prosadil kanonýr Benák. Chotěboř měla ve druhém dějství převahu, ale střelecky to nedokázala vyjádřit. Tvrdý zápas, ve kterém se občas zajiskřilo, nakonec skončil remízou.

Góly: 32. Benák – 30. Štěpán. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 1:4. Diváci: 250. Poločas: 1:1. Chotěboř: Vykoukal – Čapek, Pfeffer, Pátek, Hospodka (74. Křivský) – Novotný, Doležal, Benák, Hromádka (62. Křiovhlavý) – Motl, Moravec.

KOŽLÍ - HERÁLEC (ZR) 0:0

Ačkoliv žádná branka nepadla, diváci se rozhodně nenudili. Oba týmy si vypracovaly řadu šancí, ale totálně selhaly v koncovce.

„Tomuto zápasu by více slušelo skóre 4:4. Chválím mužstvo za bojovnost, neboť jsme nebyli kompletní. Oceňuji přístup Vladyky st., který nám výrazně pomohl,“ uvedl k zápasu domácí trenér Miloš Březina.

Rozhodčí: Hrůza. ŽK: 4:1. Diváci: 100. Kožlí: Březina – M. Hrabaň, J. Hrabaň (42. Pajer), Brzoň, Jan Vladyka ml.- Urban, Vosyka, D. Blažejovský, Šrámek – M. Blažejovský, Fotr (76. O. Vosyka, 90. Jan Vladyka st.).

HERÁLEC (HB) – ÚSTRAŠÍN 2:1

Herálec vstupoval do duelu v roli mírného favorita, kterou také potvrzoval v první části, kdy měl více ze hry. Bohužel domácí až na pokutový kop Kuchty to nedokázali vyrovnat.

Naopak ve druhém poločase byli lepší hosté, kteří krátce po změně stran vyrovnali. Nakonec však krásnou střelu z pětadvaceti metrů rozhodl Kolář.

Góly: 38. Kuchta (PK), 83. Kolář – 48. Koželuh. Rozhodčí: Žilka. ŽK: 1:4. Diváci: 480. Poločas: 1:0. Herálec (HB): Koubek – Ganobjak, Nermut, Paclík, Pátek – Hrala, Kolář, Kuchta, Mašek (75. Král) – Fukan, Vašák (89. Huňáček).

PŘIBYSLAV – LEDEČ 5:2

Úvodní třicetiminutovka moc diváci fotbalových akcí neviděli. Oba okresní rivalové se spíše oťukávali. Na konci prvního poločasu se dvakrát za sebou prosadili domácí, když se do černého trefil Němec s Křesťanem.

Když v šedesáté minutě zvyšoval Kasal už na 3:0 pro domácí, tak to s nadějemi Ledče nevypadalo růžově. Přibyslav si poté vybrala slabší chvilku a dovolila hostům snížit až na rozdíl jediné branky.

V samém závěru zápasu domácí upravili výsledek na konečných 5:2.

Góly: 60. a 88. Kasal, 39. Němec, 43. Křesťan, 91. Křepinský (PK) – 78. Procházka, 82. Janů. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 3:2. Diváci: 200. Poločas: 2:0. Přibyslav: Hajný – Teml, Křivský, Strašil, Svoboda – Kunc, Křepinský, Křesťan, Smejkal (88. Vykoukal) – Kasal, Němec (76. Stejskal). Ledeč nad Sázavou: Vitiska – Lebruška, P. Pešek, Šťastný, R. Geher – Procházka, L. Pešek, Janů, Smutný – Turek, T. Geher.

HABRY - VĚŽNICE 2:2

Zápas začal velmi svižně, hosté ihned po rozehrávce nakopli míč, domácí brankář Vala vyrobil hrubku, kterou potrestal Martínek - 0:1. Na 1:1. sice J. Toma srovnal hlavou, ale hosté se do poločasu opět dostali do vedení, když se trefil z vápna Neuvirt.

Do druhého poločasu Haberští doslova vtrhli, vytvořili si řadu příležitostí, přičemž využili pouze jedinou. J. Toma svým druhým gólem srovnal na 2:2.

„Sehráli jsme vyrovnané utkání, i když jsme měli asi o trochu více šancí. U nás zahráli dobře J. Toma, Kudláček a Michal, u hostí se líbil dravý Šimoníček,“ řekl k utkání trenér Habrů Jiří Černý.

Góly: 10. a 50. J. Toma – 1. Martínek, 28. Neuvirt. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 1:2. Habry: Vala – Veselý, Janouch, Hájek, Dibelka – Kudláček, Michal, Culka, Krajíček – Holík (89. Havlas), J. Toma. Věžnice: Březina – Brukner, Šebesta, Chalupník, Černý – Procházka, Čurda, Neuvirt (68. Kunc), Barák – Martínek, Šimoníček.