Divize staršího dorostu

VESELÍ N. M. – HAVL. BROD 0:1

Hostům z Vysočiny vyšel začátek, již v 6. minutě zakončil pěknou akci Adam 0:1. Potom se ještě dostali do gólové příležitosti bratři Bláhové a znovu Adam, v koncovce již neuspěli.

Tempo však opadlo a hra se dostala sotva na průměr, naopak zvýšila se řada nepřesností na obou stranách. I po přestávce se hrál nezáživný fotbal.

„Cennou výhru jsme dobrou defenzivou udrželi a soupeře ve druhém poločase vůbec do gólové šance nepustili,“ konstatoval kouč starších dorostenců Jiří Černý.

Gól: 6. Adam. Poločas 0:1. Havlíčkův Brod: Koudelka – Halama, Netopilík, Ná- děje, Machala Valášek (88. Pevný), D. Bláha, Pilař, Hejkal (46. Sochor) – Adam (59. Dvořák), J. Bláha (54. Böhm).

 

Divize mladšího dorostu

VESELÍ N. M. – HAVL. BROD 1:1

Brod šel do vedení brankou z penalty. Šest minut před koncem se do gólové šance dostal Petřík, střelecky však neuspěl. A tak fotbalisté Veselí z rychlého protiútoku srovnali.

„Plichta je spravedlivá, problém je s útočníky, chybí hráč, který umí střelecky zakončit,“ přiznává trenér mladších dorostenců Zdeněk Jungwirt.

Gól Havlíčkova Brodu: 67. Votava (PK). Poločas: 0:0. Havlíčkův Brod: Mi- chálek – Votava, Turek, Jakeš, Gramer – Báča, Průcha, Herman (58. Hübner), Po- lívka – Kutlvašr (46. Sůva), Petřík.