HAVL. BROD – VYŠKOV 3:2

Slovan vstoupil do utkání lépe a v 17. minutě se ujal vedení, když se ze skrumáže odrazil míč nejdříve do tyčky a od ní k volnému Hánělovi – 1:0. „Bylo vidět, že kluci chtějí z Třebíče napravit dojem. I když jsme vedli, tak jsme stále hráli dopředu,“ všiml si trenér Havlíčkova Brodu Josef Soural.

Ve čtyřiatřicáté minutě se ovšem stáhl Pertl ve vápně Ličku a byla z toho penalta, kterou Hodinář s přehledem proměnil.

Těsně před odchodem do šaten se domácí obranou prokousal Lička a dostal hosty do vedení. „První poločas byl dobrý, ale prohráli jsme ho,“ zhodnotil Soural.

Do druhého poločasu nastoupil Slovan s odhodláním otočit vývoj zápasu. Nejdříve v 51. minutě uklidil vyraženou střelu do sítě Liška. Rozhodující okamžik přišel deset minut před koncem, hostující Hodinář stáhl ve vápně pronikajícího Provazníka a Šťastný nedal z penalty vyškovskému brankáři žádnou šanci.

„Jsem spokojený s body. Bylo v zápase vidět, že kluci dali do hry srdíčko,“ zářil štěstím Soural.

Góly: 17. Háněl, 51. Liška, 81. Šťastný (PK) – 34. Hodinář (PK), 45. Lička. Rozhodčí: Vostrejž – Šenkýř, Jelínek. ŽK: 5:2. Diváci: 300. Poločas: 1:2. Havlíčkův Brod: Adamec – Pertl, Novotný, Háněl, Mišta – Slanař (90. Procházka), Nepovím (76. Šťastný), Tůma, Mareš – Liška (80. Nechvátal), Provazník.