H. BROD – ŽIDENICE

2:0

Skóre otevřel ve 20. minutě po standardní situaci hlavou obránce Netopilík, o deset minut později se parádně z hranice vápna trefil Adam 2:0. Havlíčkův Brod měl v první půli územní převahu a dostával hosty pod tlak.

Po změně stran se karta obrátila, Brňané převzali iniciativu, Slovan je však do žádné gólové šance nepustil. „Hrál se oboustranně kvalitní fotbal, musím kluky pochválit za plnění taktických úkolů.

V zadních řadách dominují stopeři Netopilík s Pilařem, formu má útočník Adam,“ glosoval průběh zápasu trenér brodských dorostenců Jiří Černý.

Góly: 19. Netopilík, 29. Adam. Rozhodčí: Bártová. ŽK: 0:2. ČK: 0:1. Poločas: 20. Havlíčkův Brod: Koudelka – Votava, Netopilík, Machala, Pilař – D. Bláha, Sochor, Böhm (80. Hejka), Valášek – J. Bláha (88. Chudoba), Adam (86. Pevný).

H. BROD - ŽIDENICE

0:2

Jenom první půlhodinku byli hosté lepším celkem, potom se hra vyrovnala a více gólových příležitostí si vytvořili domácí. Dvě vyložené šance však Průcha s Petříkem spálili.

„Od začátku sezony však máme problémy se střeleckou koncovkou, ztrácíme zbytečně body,“ povzdychl si kouč brodského Slovanu Zdeněk Jungwirt.

Góly: Jiří Prokeš 2. Rozhodčí: Tomášel. ŽK: 1:2. Poločas: 0:1. Havlíčkův Brod: Michálek – Freudenreich, Turek, Gramer, Hübner (41. Semelka)- Kunc, Průcha, Sůva, Herman –Bača. Polívka.