Divize staršího dorostu

H. BROD – OLOMOUC

B 1:2

Hosté šli již v 11. minutě po rohovém kopu do vedení, srovnat mohl o deset minut později J. Bláha, na jeho lob však gólman Dosáhl. Slovan se dostal do tlaku a ten vyvrcholil gólem kapitána Netopilíka po rohovém kopu na 1:1.

Těsně před pauzou vychytal tutovku brodský gólman Chudoba, na druhé straně byl blízko gólu kanonýr Adam, své sólo však nezvládl úspěšně zakončit.

Šťastnější byli hostující hráči, kteří čtvrt hodiny před koncem po chybě v domácí obraně rozhodli o tom, že tři body poputují na konto dorostenců z olomoucké rezervy.

„Všechny góly padly po standardních situacích, kluci při nich špatně bránili,“ všiml si brodský kouč Jiří Černý.

Góly: 30. Netopilík – 11. a 74. Tesař. Rozhodčí: Hitzger. ŽK: 0:4. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Havlíčkův Brod: Chudoba – Náděje, Netopilík, Halamka, D. Bláha – Sochor, Böhm 72. Kučírek), Valášek (83. Jakeš), Adam – J. Bláha, Machala.

-----------------------------------

Divize mladšího dorostu

H. BROD – OLOMOUC B

2:0

Góly začaly padat až po přestávce. Hned v úvodní minutě se trefil Polívka. Deset minut před koncem střetnutí tříbodový zisk brodských mladších dorostenců pojistil po ukázkové kombinaci střídající Bača.

„Byla to naprosto zasloužená výhra, klukům se začalo dařit, stouplo jim potřebné sebevědomí a to se projevuje i na výkonnosti,“ zhodnotil šéf domácí lavičky Zdeněk Jungwirt.

Góly: 41. Polívka, 69. Bača. Rozhodčí: Ságl. ŽK: 0:1. Poločas: 0:0. Havlíčkův Brod: Michálek – Semelka, Gramer, Turek Hübner – Herman (76. Beránek), Kunc (64. Sůva), Průcha, Votava – Petřík (59. Bača), Polívka (71. Freudenreich).