POHLED – TIS 1:1
Ve vyrovnaném utkání šel do vedení ve 28. minutě Tis, když centrovaný míč dotlačil břichem do sítě Marek Kozlík. Zaslouženou remízu zařídil z penalty Vácha.

Góly: 69. Vácha – 28. Kozlík M. Poločas: 0:1. Pohled: Růžička – Eis, Kunášek, Vácha, Mach, Mišta, Sobotka, Doležal, Říha, Nekvapil, Šikner. Střídali: Pospíchal, Freudenreich, Bartoš, Beděra, Baumruk, Fiebenbürger, Sobotka. Tis: Holcman – Benák P., Krpálek, Kozlík Miloslav, Kučera, Kozlík Marek, Rosecký, Zezulák, Benda, Benák J., Šoupal. Střídali: Výborný, Halama, Pipek, Valenta.

JIŘICE – LÍPA 0:1
I když v utkání padla jediná branka, diváci nemuseli být zklamáni. Oba týmy předvedly kvalitní výkony. Rozhodla 24. minuta, kdy se hlavou trefil Rosecký.

Góly: 24. Rosecký. Poločas: 0:1. Lípa: Čech – Kutrvašr, Kučírek P., Koubek, Baloun, Souček, Havel, Kučírek M. Střídali: Havel, Zajíček, Kratochvíl, Souček P., Souček V., Med.

HUMPOLEC B – DLOUHÁ VES 1:3
Přes průměrné utkání získali hosté do přestávky dvoubrankový náskok. Naděje na bodový zisk humpolecké juniorce vrátil Skořepa, který se prosadil po chybě brankáře střelou ze 30 metrů. Poslední slovo ale patřilo hostujícímu Kaplanovi.

Góly: 74. Skořepa – 8. Janáček, 44. Šimon (PK), 88. Kaplan. D. Ves: Rýdl – Plesl, Hanzl V., Hanzl Miloslav, Polák, Lukačina, Janáček, Sedlák, Šimon, Kaplan, Henzl Miroslav. Střídali: Exner, Hofer, Pospíchal, Štáfl, Čapek.