První půli měl Ždírec pod kontrolou, ale až na dvě šance z převahy nic nevytěžil. „Hráli jsme komplikovaně, vyprodukovali jsme hodně nepřesných přihrávek,“ kroutí hlavou trenér Ždírce Richard Zeman.

Přibyslav se navíc těsně před půlí dostala do vedení. Rychlé vyrovnání však obrat nepřineslo, svěřenci trenéra Vítězslava Machatky přidali další tři góly.

„Druhý gól padl po kumulované chybě obrany. Potom to hráči zabalili. Možná si myslí, že se nic neděje. Ale ono se děje a hodně, udělali si ostudu. Neumí se poprat s únavou, a když to bolí a zjistí, že to nejde, vypustí zápas. Jsme ve fázi, která má kondiční charakter a zápas má být vrcholem týdenní přípravy. K tréninku výhrady nemám, hráči pracují poctivě, ale tohle udělat?“ zlobí se Zeman.

„Máme mladé gólmany, a místo toho, aby jim beci a další hráči před nimi pomohli, tak je zkoupou. Musíme to důrazně probrat a stane se tak hned na příštím tréninku (dnes – pozn. autora),“ pokračuje Zeman.

Poukázal i na úzký kádr. „Je pravda, že je nás málo. K dispozici mám třináct hráčů, museli pomoct hráči z béčka. Do čtrnácti dnů musí přijít tři hráči, jestli máme naplnit ambice z podzimu. A přijdou. Čekáme na uzavření kádrů některých mužstev, Havlíčkova Brodu, Pardubic. Potom situaci začneme řešit,“ uzavírá Zeman.