UFA HR. KRÁLOVÉ – H. BROD

4:4

Hosté střetnutí trochu podcenili, nechali se zatlačit do defenzivy a v posledních pěti minutách prvního poločasu po zásluze dvakrát inkasovali.

V kabině si zřejmě řekli své, po pauze se výkon podstatně zvedl a za osm minut to bylo 2:2. Nevyvarovali se však individuelním chybám, čehož Hradec využil a obnovil dvoubrankový náskok 4:2.

Pramen opět přidal na obrátkách, srovnal na 4:4 a byl i blízko k vítězství. V poslední minutě při vyložené příležitosti byla pro Dvořáka odkrytá svatyně soupeře příliš úzká.

„Do potřebného tempa jsme se dostali až po přestávce, škoda několik zbytečných chyb, z nichž soupeř profitoval. Se ziskem bodu jsem však spokojen, udrželi jsme páté místo v druholigové tabulce,“ vyjádřil se trenér Michal Mareš, pro něhož to byl poslední zápas v dresu Pramenu.

Góly Havlíčkova Brodu: Fišer a Dvořák po 2. Poločas: 2:0. Havlíčkův Brod: Janata (Wasserbauer) – Fišer, Petr Mareš, Michal Mareš I., Dvořák, Šnobl, Kaplan, Moučka, Stojan, Michal Mareš II.

V sobotu přijede do brodské sportovní haly Agromeli Brno, začátek je ve 20 hodin.

1. Helas Brno 15 14 0 1 95:33 42
2. Tango Brno 15 12 0 3 76:28 36
3. Agr. Brno 15 11 1 3 83:45 34
4. Třinec 15 10 2 3 77:33 32
5. H. BROD 15 9 1 5 80:75 28
6. UFA Hr. Králové 15 7 2 6 87:65 23
7. Hlinsko 15 6 1 8 93:68 19
8. M. Hoštice 15 4 2 9 66:101 14